Obserwuj w Google News

Nosel jako Pobzyka Monika. Pilny telefon w sprawie rozwarcia otworu gębowego… [WIDEO]

2 min. czytania
12.01.2023 15:49

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Pani Klaudia dostała pilny telefon w sprawie gastroskopii.

Kamil Nosel Radio ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ WSZYSTKICH WKRĘTÓW NOSELA

Redakcja poleca

Nosel wkręca jako Pobzyka Monika. Pilny telefon w sprawie rozwarcia otworu gębowego… [WIDEO]

Pani Klaudia ma umówioną gastroskopię. W szpitalu zmieniły się jednak zasady przygotowania do badania, więc pacjentka otrzymała nagły telefon od oddziałowej.

Widzę, że w przyszłym miesiącu będzie miała Pani u nas gastroskopię. Czy mogłabym z Panią sprawdzić otwór jamowo-gębowy? Proszę wziąć jakąś gazetę lub kartkę. Zwinąć to w kulkę. Tylko niech sobie Pani nie uszkodzi otworu, bo niekiedy dochodzi do czegoś takiego – informuje Pobzyka Monika.

Mam kartkę. 

– Niech Pani ją zegnie. Zrobi z tego kulkę. Widzę, że już chyba miała Pani to robione.

Miałam już gastroskopię, ale coś takiego to nigdy.

Bo teraz chcą rozwarcia...

Co na to Pani Klaudia? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca