Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Zamiast węgla pomalowane kamienie?! [WIDEO]

2 min. czytania
05.01.2023 11:37

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Nosel wkręcił właśnie panią Dorotę, która dowiedziała się, że dostanie pomalowane kamienie zamiast węgla.

Kamil Nosel wkręca w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ WSZYSTKICH WKRĘTÓW NOSELA

Nosel wkręca w Radiu ZET. Zamiast węgla pomalowane kamienie?! [WIDEO]

Mieczysław Dzban pracuje w składzie węgla, w którym pani Dorota złożyła zamówienie. Pracownik nie ma jednak dobrych wieści dla naszej słuchaczki.

Jakie to było zamówienie? – pyta Dzban Mieczysław.

 To jest taki orzech drobny czy gruby?

 I tak, i nie. (…) Ewentualnie będzie musiała Pani go podmyć, żeby sprawdzić, które są nie tego… Wie Pani, dali nam taki węgiel. Wycwanili się. Pokolorowali na czarno te kamienie. Ani tego nie sprawdzimy, ani nic… Musimy porozdawać – informuje pracownik.

Mam piec z płaszczem wodnym. Taki kuchenny. Tam są małe ruszta. Jak to pozatyka, to masakra – mówi przerażona pani Dorota.

Najgorsze jest to, że pokolorowali te kamienie na czarno i udają węgiel. I dlatego wpadliśmy na pomysł, że wydajemy ten węgiel co mamy, ale we własnym zakresie trzeba go pomyć i sprawdzić, który to węgiel, a który to kamień.

Co na to Pani Dorota? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA