Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Usuwanie migdałków skończy się założeniem gipsu?

2 min. czytania
30.01.2023 12:00

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Okazuje się, że w związku z usuwaniem migdałków będzie też trzeba założyć gips...

Nosel wkręca w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ WSZYSTKICH WKRĘTÓW NOSELA

„Mam to w du*ie”. Słuchacz nie wytrzymał w trakcie wkrętu Nosela [WIDEO]

Nosel wkręca w Radiu ZET. Usuwanie migdałków skończy się założeniem gipsu?

Oddziałowa Mózgotrzep Marzena ze szpitala w Chojnicach pilnie skontaktowała się z panią Sarą w związku z zabiegiem usuwania migdałków u syna.

Czy Alan jest prawo, czy leworęczny?

Prawo.

Potrzebujemy zagipsować prawą rękę, ponieważ chodzi o światło, które będzie doświetlało migdałek. Trzeba zagipsować tę rękę, żeby móc zawiesić na nią lampę, ponieważ mamy wszystkie lampy wysoko dostosowane do osób dorosłych. Lampa ta będzie trzymana przez zagipsowaną rękę Alana i dlatego prosimy o zgodę rodziców.

Co na to mama chłopca? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca