Obserwuj w Google News

„Mam to w du*ie”. Słuchacz nie wytrzymał w trakcie wkrętu Nosela [WIDEO]

2 min. czytania
19.01.2023 14:32
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Słuchaczowi nie spodobał się telefon w sprawie wyjazdu do sanatorium...

Kamil Nosel wkręca
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ WSZYSTKICH WKRĘTÓW NOSELA

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Słuchacz nie wytrzymał: "Mam to w du*ie" [WIDEO]

Pan Lech otrzymał niespodziewany telefon w związku z nadchodzącym wyjazdem do sanatorium. Okazuje się, że doszło do zmian w sprawie pożywienia podczas turnusu.

Czy mogę omówić tylko kwestie żywieniowe? -- zapytała Wyposzczona Iwona z NFZ.

Nie ustalam telefonicznie żadnych…

Ustalenia od nas już poszły. Nie będzie transportu, jeśli chodzi o pożywienie, ale kuchnia będzie normalnie działała. Prośba do kuracjuszy, żeby na własną rękę robili zaopatrzenie żywieniowe i zbierali paragony. Wtedy się rozliczycie z NFZ.

Pani tam zaznaczy, że nie jadę. Dzisiaj odwołuje wyjazd. Mam w du*ie całą tę sytuację – poinformował niezadowolony słuchacz.

Czy Wyposzczona Iwona zdołała jednak dojść do porozumienia z Panem Lechem? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca