Obserwuj w Google News

Niall Horan wydał nowy album „The Show”. Nasze słuchaczki usłyszały go jako pierwsze

2 min. czytania
13.06.2023 10:12
Zareaguj Reakcja

Niall Horan zaprezentował nową płytę „The Show”, z której pochodzą dobrze znane z anteny Radia ZET utwory „Heaven” i „Meltdown”. Album zbiera świetne recenzje, a nasze słuchaczki miały okazję usłyszeć go jako pierwsze podczas wyjątkowego przedpremierowego odsłuchu.

Niall Horan The Show
fot. mat. prasowe, Radio ZET

Niall Horan zdobył sławę jako członek boysbandu One Direction, ale od kilku lat świetnie radzi sobie jako artysta solowy. Wokalista, który już od najmłodszych lat komponował piosenki na gitarze, wydał właśnie trzeci album studyjny „The Show”. Płyta jest jego „urzekającym wyznaniem o podążaniu za głosem serca do prawdy absolutnej”.

Niall Horan wydał nowy album „The Show”. Nasze słuchaczki usłyszały go jako pierwsze

Na albumie „The Show” pojawiło się łącznie dziesięć utworów, w tym piosenka tytułowa, która jest pierwszym kawałkiem stworzonym na płytę. Niall Horan napisał utwór późnym wieczorem 2020 roku, tuż po odwołaniu swojej trasy koncertowej z powodu pandemii. Poruszająca piosenka odzwierciedla niezaprzeczalne ludzkie pragnienie kontroli tego, co niekontrolowane, a następnie zachęca słuchaczy do akceptacji wszechotaczającego nas bałaganu.

Płyta powstała we współpracy z cenionymi muzykami – Julianem Bunettą (One Direction, Thomas Rhett, SG Lewis), Amy Allen (Harry Styles, Fletcher, Halsey, Sam Smith) i Jamiem Scottem (One Direction, Jessie Ware, Rag’n’Bone Man). Produkcją albumu zajęli się John Ryan i Joel Little.

7 czerwca, czyli dwa dni przed oficjalną premierą „The Show”, odbył się w Warszawie ekskluzywny, zamknięty odsłuch albumu. Wzięły w nim udział słuchaczki Radia ZET, które wygrały na naszej antenie wyjątkowy konkurs. Na miejscu była obecna także Magda Barczyk. Tuż po wydarzeniu zapytała fanki Nialla, co sądzą o najnowszej płycie.

„Dużo emocji. Bardzo podobało mi się, ponieważ jest duża różnorodność. Są piękne ballady, dużo się dzieje, są też piosenki do krzyczenia i tańczenia”, „Brak słów. Prawie się popłakałam, ale jakoś się trzymam. Nie mogę doczekać się, kiedy usłyszę to na żywo na koncercie w Łodzi. Mam już bilety”, „Miałam ciarki na rękach” – mówiły słuchaczki Radia ZET.

Niall Horan odsłuch płyty The Show
fot. Radio ZET

Niall Horan wystąpi w Łodzi. Na koncert zaprasza Radio ZET

Niall Horan już wkrótce wystąpi w Łodzi. Autor przeboju „Heaven” zagra swój pierwszy koncert w Polsce 18 marca 2024 roku. Bilety są dostępne w sprzedaży.

Wokalista udzielił niedawno wywiadu Radiu ZET. W muzycznym podcaście Magdy Barczyk „To się nagrywa” gwiazdor One Direction poruszył m.in. temat polskich fanów. Nie ukrywa, że jest bardzo wdzięczny za wieloletnie wsparcie.

 Kiedy koncertowałem w Niemczech, pojawiało się tam mnóstwo polskich fanów. Nie było możliwości spotkać się w Polsce, więc przyjechali do sąsiadów. Pamiętam to morze biało-czerwonych flag i moją myśl: „Muszę w końcu przyjechać do Polski”. Widzę też mnóstwo postów na Twitterze, których ze względu na język polski nie rozumiem. Dlatego nie mogę się już doczekać, kiedy się u Was pojawię, bo moi polscy fani tak bardzo mnie wspierają, a ja jeszcze u Was nie byłem.