Obserwuj w Google News

Jej książki pokochały tysiące Polek. Natalia de Barbaro 16 kwietnia w „Nie mam pytań”

1 min. czytania
14.04.2023 12:00
Zareaguj Reakcja

Natalia de Barbaro podbiła polski rynek wydawniczy „Czułą Przewodniczką”. Niedawno zaprezentowała swoją nową książkę, którą po raz kolejny kieruje do kobiet. Rozmowa z psycholożką na antenie Radia ZET już w niedzielę, 16 kwietnia po godz. 17:00. 

Natalia de Barbaro Radio ZET
fot. Radio ZET

Natalia de Barbaro 16 kwietnia w Radiu ZET. Wywiad w „Nie mam pytań”

Natalia de Barbaro to psycholożka, autorka książek i laureatka wielu nagród. Polki pokochały jej „Czułą Przewodniczkę”, która rozeszła się w setkach tysięcy egzemplarzy. W marcu pojawiła się jej zupełnie nowa książka „Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności”. O niej i nie tylko autorka warsztatów dla kobiet opowie w audycji Szymona Majewskiego.

Słuchaj audycji „Nie mam pytań” z Natalią de Barbaro w niedzielę, 16 kwietnia w godz. 17:00-19:00. Wywiad będzie dostępny również w formie podcastu na player.radiozet.pl oraz w serwisie YouTube.

Redakcja poleca

„Nie mam pytań” to niedzielny program Radia ZET, w którym Szymon Majewski rozmawia z ludźmi ze świata kultury, sztuki, telewizji i polskiego show-biznesu. Wszystko po to, aby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej, nieznanej dotąd strony.

Poniżej możesz posłuchać ostatniego odcinka „Nie mam pytań” z udziałem Robertem Lewandowskim: