Obserwuj w Google News

Mezo i Liber w „ZET Akustycznie”. Premiera koncertu w Radiu ZET już 5 kwietnia po 21:00

2 min. czytania
05.04.2023 16:11
Zareaguj Reakcja

Mezo i Liber w „ZET Akustycznie”. Już w środę, 5 kwietnia po godz. 21:00 na antenie Radia ZET odbędzie się premiera specjalnego mini koncertu. Artyści nagrali niedawno zupełnie nową wersję hitu „Aniele”, której nie zabraknie podczas „ZET Akustycznie”. To trzeba zobaczyć i usłyszeć!

Mezo Liber Radio ZET
fot. Radio ZET

ZET Akustycznie to kultowy już cykl koncertów realizowanych przez Radio ZET. Specjalnie dla naszych słuchaczy zagraniczne i polskie gwiazdy prezentują wyjątkowe, akustyczne wersje swoich najpopularniejszych piosenek, a niekiedy także przygotowują zachwycające covery wielkich hitów. Niedawno w naszym studiu gościliśmy m.in. Wiktora Dydułę i Kamrada, a teraz swój mini koncert zagrają wspólnie Mezo i Liber.

Redakcja poleca

Mezo i Liber w „ZET Akustycznie”. Premiera koncertu w Radiu ZET już 5 kwietnia

Mezo i Liber kolejnymi gwiazdami, które pojawią się w „ZET Akustycznie”. Podczas mini koncertu artyści wykonają m.in. utwór „Jakie masz dziś plany?”, czyli nową wersję przeboju „Aniele”, który ukazał się w 2003 roku. Słuchaj Radia ZET w środę po godz. 21:00.

Redakcja poleca

Para gościła niedawno w Radiu ZET, gdzie udzieliła specjalnego wywiadu Marcinowi Wojciechowskiemu.

 Dla mnie to była taka gówniarska piosenka. Takie szczeniackie zaloty. Dzisiaj postrzegam ten tekst jako bardzo infantylny. (…) Biorąc się za nową wersję, myślę, że sporo ryzykowaliśmy. Zmierzyliśmy się z tymi wspomnieniami, ale na razie mam taki odbiór, że udało się trafić w stronę tych fajnych wspomnień, tego sentymentu. W tej chwili piosenka jest mniej infantylna niż ta sprzed 20 lat, dzięki temu, że mamy świeże brzmienie, zwrotki, które nawijamy z perspektywy dzisiejszego czasu. Znowu mam przyjemność z grania tego numeru – wyznał Mezo.

Pełna rozmowa z Mezo i Liberem dostępna jest poniżej: