Obserwuj w Google News

Zabraliśmy naszych słuchaczy na koncert Maneskin w Mediolanie. Działo się!

2 min. czytania
25.07.2023 14:17
Zareaguj Reakcja

Koncerty Maneskin robią furorę na całym świecie, a bilety wyprzedają się dosłownie w kilka minut. Radio ZET od lat słynie z tego, że potrafi spełniać marzenia. Właśnie zabraliśmy naszych słuchaczy do Mediolanu, którzy wygrali wyjątkowy konkurs antenowy. Razem z nami zobaczyli, jak zwycięzcy Eurowizji potrafią w rock'n'rolla.

Maneskin koncert Mediolan Radio ZET
fot. Radio ZET

Maneskin to obecnie jeden z najpopularniejszych zespołów w świecie muzyki. Po zwycięstwie w Konkursie Piosenki Eurowizji włoską grupę pokochały miliony słuchaczy, a ich hity podbiły listy przebojów. W lipcu Radio ZET zorganizowało niesamowity konkurs. Nasi słuchacze wygrali bilety na koncert Włochów z zapewnionym przelotem do Mediolanu i hotelem.

Radio ZET nr 1 w moim samochodzie. Zgarnij czerwoną Hondę lub 10 000 zł na tankowanie przez cały rok

Redakcja poleca
Loreen
Letnie Brzmienia 2023 Warszawa

Maneskin w Mediolanie z Radiem ZET. Zabraliśmy naszych słuchaczy na koncert na San Siro

24 lipca zespół Maneskin wystąpił na San Siro w Mediolanie. Na to wyjątkowe wydarzenie od dawna nie było już biletów, ale dzięki Radiu ZET nasi słuchacze znaleźli się na trybunach legendarnego stadionu klubów A.C. Milan i Inter.

Na własne oczy mogli zobaczyć zdolnych Włochów, którzy wykonali na żywo ponad dwadzieścia utworów, w tym swoje największe przeboje, m.in. hity „I Wanna Be Your Slave”, „The Loneliest”, „Gossip”, „Beggin’” czy „Baby Said”. Nie zabrakło też dobrze znanych włoskojęzycznych utworów „Torna a casa” i „Zitti e Buoni”, z którym grupa wygrała pamiętny Konkurs Piosenki Eurowizji 2021 w Rotterdamie.

W najlepszej zabawie słuchaczom Radia ZET nie przeszkodził nawet padający w trakcie deszcz. To był niesamowity koncert, którym Maneskin z Damiano Davidem na czele uwodnili, dlaczego zachwyca się nimi cały świat. 

Maneskin Mediolan Radio ZET
fot. Radio ZET