Obserwuj w Google News

Karolina Szymczak i Marcin Meller w weekend w Radiu ZET

1 min. czytania
20.01.2023 15:52

Karolina Szymczak i Marcin Meller będą weekendowymi gośćmi audycji „Czas wolny”. W sobotę aktorka opowie o roli w filmie „Babilon” i grze u boku Brada Pitta. Dzień później popularny dziennikarz i prezenter przybliży słuchaczom swoją książkę „Czerwona ziemia”, która jest nominowana do Bestsellerów Empiku 2022.

Karolina Szymczak i Marcin Meller
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

To będzie niezwykle interesujący weekend w Radiu ZET. W sobotę i niedzielę na naszych słuchaczy czekają ciekawe rozmowy z Karoliną Szymczak i Marcinem Mellerem.

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE

Redakcja poleca

Karolina Szymczak i Marcin Meller w weekend w Radiu ZET

Karolina Szymczak pojawi się w audycji „Czas wolny” w sobotę po godz. 12:00. Mateusz Ptaszyński porozmawia z 31-letnią aktorką m.in. o grze u boku Brada Pitta w filmie „Babilon”, który właśnie trafił do kin. Reżyserem produkcji jest Damien Chazelle, autor hitowych „La La Land” i „Whiplash”.

W niedzielę po godz. 14:00 Marcin Meller opowie słuchaczom Radia ZET o swojej książce „Czerwona ziemia”, która jest jego debiutem powieściowym. Thriller otrzymał nominacje do Bestsellerów Empiku 2022. Laureatów poznamy już 7 lutego podczas uroczystej gali pod patronatem Radia ZET.

Redakcja poleca