Obserwuj w Google News

Domówka z Blanką. Zatańcz na TikToku i wygraj zaproszenie na imprezę z autorką hitu „Solo”

1 min. czytania
02.10.2023 09:00

Blanka podbiła listy przebojów hitem „Solo”. Już 4 października zapraszamy na wyjątkowy dzień z piosenkarką, którego częścią będzie prawdziwa domówka! Dzięki Radiu ZET masz szansę się na niej pojawić. Weź udział w naszym konkursie na TikToku, zatańcz razem z Blanką i wygraj zaproszenie na imprezę.

Blanka
fot. mat. prasowe

„Dzień z… w Radiu ZET” to nasz wyjątkowy cykl, który ma jeden cel. Pozwolić słuchaczom poznać bliżej swoją ulubioną gwiazdę. Przed nami dzień z Blanką, która właśnie wydała nowy, niezwykle taneczny singiel „Rodeo”.

Redakcja poleca

Domówka z Blanką. Zatańcz na TikToku i wygraj zaproszenie na imprezę z autorką hitu „Solo”

Marzysz o spotkaniu z Blanką? Radio ZET może spełnić to życzenie! Wystarczy, że weźmiesz udział w wyjątkowym konkursie.

Dołącz do duetu z Blanką na naszym TikToku, zatańcz jak najlepiej potrafisz do utworu "Rodeo" i zostań częścią cyklu „Dzień z… w Radiu ZET”. Opublikuj nagranie oraz otaguj je koniecznie hasztagami #radiozet i #RodeozBlanka. Powodzenia!

Autorów dwóch najlepszych filmików nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na wyjątkową domówkę z Blanką, która zostanie zorganizowana wieczorem 4 października.

Konkurs trwa do poniedziałku, 2 października do godziny 12:00. Zwycięzców ogłosimy tego samego dnia w programie „Lubię to” po godz. 20:00. Szczegółowy regulamin dostępny jest poniżej.