Obserwuj w Google News

Córka Anity Lipnickiej też zostanie piosenkarką? „Wie, czego chce”

2 min. czytania
07.11.2023 15:46
Zareaguj Reakcja

Anita Lipnicka gościła w Radiu ZET w związku z premierą nowej płyty. W rozmowie z Marcinem Wojciechowskim opowiedziała również o swojej rodzinie, w tym o córce Poli, która już wkrótce wkroczy w dorosłość. Czy planuje pójść w ślady sławnej mamy?

Anita Lipnicka Radio ZET
fot. Radio ZET

Anita Lipnicka zaprezentowała zupełnie nowy album „Śnienie”. Piosenkarka gościła w „Czasie wolnym w Radiu ZET”, czyli weekendowej audycji Marcina Wojciechowskiego. Słuchaczom Radia ZET zdradziła, o czym jest jej najnowsza płyta, a także opowiedziała o swojej ukochanej córce i jej planach na przyszłość.

KONKURS:  Wygraj bilet w Polskę. Napisz nam, co wyjątkowego jest w Twoim regionie I zgarnij 2 tys. zł na zwiedzanie kraju

Redakcja poleca

Córka Anity Lipnickiej też zostanie piosenkarką? „Wie, czego chce”

Pola Porter to córka Anity Lipnickiej i Johna Portera. 17-latka już wkrótce skończy szkołę średnią i rozpocznie dorosłe życie. Okazuje się, że ma już plan na przyszłość. Nie jest jednak związany z muzyką.

– Zdaje rozszerzoną matematykę. To chyba po babci (śmiech). Wybrała kierunki na studia - biznes i administracja. Będzie aplikować na cztery uczelnie, w tym dwie w Amsterdamie. Ma marzenie, żeby studiować w Holandii. Jest totalnie pragmatycznym umysłem. Bardzo uporządkowaną osobą. Niezwykle sumienną, pracowitą i piękną dziewczyną. Jestem z niej bardzo dumna. Jestem pełna podziwu, że moja dziewczynka ma głowę na karku i wie, czego chce. Nie idzie zupełnie w scenę. Wie, czym jest to okupione i próbuje swoich sił w modelingu. Kibicuję jej bardzo. Wspieram ją. To nie jest zasadzie być albo nie być. Ona ma już plany związane z wyjazdem i studiami. Mimo że jest naszym dzieckiem, moim i Johna, to nie ma rockandrollowego genu w sobie.

Pełna rozmowa z Anitą Lipnicką w Radiu ZET dostępna jest poniżej:

Nie przegap