Obserwuj w Google News

Ania i Asia zgarnęły wakacyjne bony od Radia ZET. „Trzeba spełniać marzenia!”

1 min. czytania
16.05.2023 16:39
Zareaguj Reakcja

„Bon rozdaje Radio ZET” ma jeden cel – pomóc Wam w realizacji wakacyjnych planów. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i zagrać w quizie na naszej antenie. Ania i Joanna zgarnęły właśnie bony o wysokości 2 tysięcy złotych.

Bon rozdaje Radio ZET
fot. Radio ZET

„Bon rozdaje Radio ZET” to nasza zabawa antenowa, dzięki której pomożemy Ci w realizacji planów na wakacje. Chcesz wybrać się nad Bałtyk, spacerować górskimi szlakami, zrelaksować się nad jeziorem, a może planujesz letni remont na ukochanej działce? Weź udział w naszym konkursie i zgarniaj wakacyjne bony od Radia ZET.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Magda jako pierwsza zgarnęła 2 tys. zł na wakacje. Wystartowała zabawa „Bon rozdaje Radio ZET”

Bon rozdaje Radio ZET. Ania i Asia zgarnęły po 2 tysiące złotych na wakacje

Warto zgłosić się do naszej zabawy „Bon rozdaje Radio ZET”. Przekonała się o tym Ania, której marzeniem jest zabrać swoje dzieci na wyjątkowy urlop do hotelu z basenem i wieloma atrakcjami. Słuchaczka odpowiedziała prawidłowo na wszystkie pytania i zgarnęła aż 2 tysiące na wakacyjne plany ze swoimi pociechami.

Tego samego dnia o wakacyjny bon grała Joanna, która chce wraz z mężem jechać na wymarzony wyjazd nad norweskie fiordy. Radio ZET słynie ze spełniania marzeń. Uczestniczka naszego konkursu fenomenalnie poradziła sobie z naszym quizem. Trafił do niej bon o wartości 2 tysięcy złotych.

2 tysiące w 3 minuty. Też kiedyś tam pojedziesz. Trzeba tylko marzyć i spełniać te marzenia – powiedziała Asia do Michała Adamskiego.

Chcesz wygrać gotówkę na wakacje? Wyślij zgłoszenie jak najszybciej i weź udział w zabawie „Bon rozdaje Radio ZET”.