Obserwuj w Google News

Magda jako pierwsza zgarnęła 2 tys. zł na wakacje. Wystartowała zabawa „Bon rozdaje Radio ZET”

1 min. czytania
15.05.2023 10:13
Zareaguj Reakcja

Radio ZET wystartowało z zupełnie nową zabawą antenową. Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, więc to idealny moment na dodatkowy zastrzyk gotówki. Jak ją zdobyć? Wystarczy zgłosić się do konkursu „Bon rozdaje Radio ZET”, o czym przekonała się Magda. Słuchaczka z Polanicy Zdrój jako pierwsza wygrała 2 tysiące złotych.

Bon rozdaje Radio ZET
fot. Radio ZET

„Bon rozdaje Radio ZET” to nasza zabawa antenowa, dzięki której pomożemy Ci w realizacji planów na wakacje. Chcesz wybrać się nad Bałtyk, spacerować górskimi szlakami, zrelaksować się nad jeziorem, a może planujesz letni remont na ukochanej działce? Weź udział w naszym konkursie i zgarniaj wakacyjne bony od Radia ZET.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Bon rozdaje Radio ZET. Słuchaczka Magda jako pierwsza wygrała 2 tysiące złotych

Magda zgłosiła się do naszej zabawy i dziś może cieszyć się bonem o wartości aż 2 tysięcy złotych, które chętnie wykorzysta na wyjątkowy urlop „pod chmurką” z rodziną.

Słuchaczka z Polanicy Zdrój jako pierwsza zmierzyła się z naszym konkursem. Nie bała się zaryzykować i odpowiedziała prawidłowo na wszystkie pytania. A nie było łatwo… Magda musiała odgadnąć m.in. w którym polskim mieście jest najdłuższe molo.

Chcesz wygrać gotówkę na wakacje? Wyślij zgłoszenie jak najszybciej i weź udział w zabawie „Bon rozdaje Radio ZET”.