Obserwuj w Google News

Dagmara Kaźmierska świętuje urodziny. Było na bogato. Tort od Conana robi robotę

Anna Skalik
2 min. czytania
13.04.2023 10:38
Zareaguj Reakcja

Dokładnie 12 kwietnia gwiazda "Królowych życia", Dagmara Kaźmierska, skończyła 48 lat. Z tej okazji syn Conan przygotował dla niej niespodziankę. Największe wrażenie robi tort.

Dagmara Kaźmierska
fot. Pawel Wodzynski/East News

Dagmara Kaźmierska jest najbardziej znaną gwiazdą show " Królowe życia". Choć już jakiś czas temu odeszła z programu, to nadal jest z nim kojarzona przez fanów i zdaje się, że nic już tego nie zmieni. Właśnie celebrytka świętowała swoje kolejne urodziny, a relacją z wydarzenia pochwaliła się w mediach społecznościowych. Tort, który dostała z okazji swojego święta, dobitnie podkreśla, że królowa jest tylko jedna.

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" świętuje urodziny

Patrząc na social media Dagmary Kaźmierskiej, trudno uwierzyć, że właśnie skończyła ona 48 lat. Gwiazda "Królowych życia" uwielbia zabawę i taniec, w czym nie przeszkadzają jej nawet problemy z nogą, które doskwierają jej od pewnego czasu. Celebrytka kocha słońce, imprezy, towarzystwo ludzi i wprost czerpie z życia całymi garściami. Właśnie za to kochają ją jej fani, którzy z okazji urodzin przesyłają w sieci życzenia swojej ulubionej gwieździe.

Redakcja poleca

Jednak największą niespodziankę sprawił jej syn oraz jej przyjaciele. Wszyscy urodziny Dagmary Kaźmierskiej świętowali na Cyprze. Był szampan i toast za solenizantkę i oczywiście nie mogło zabraknąć także tortu na miarę królowej życia. Wypiek, który przygotowała jej specjalistka od słodkości, obserwowana w sieci przez samą Magdę Gessler, mienił się od złota, a jego zwieńczeniem było nic innego jak... korona. Zobaczcie sami!

Tort Dagmary Kaźmierskiej
fot. Instagram/@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska w swojej relacji nie kryła radości, dziękując wszystkim za szczere życzenia, a nawet prezentując niektóre prezenty. Co ciekawe, pokusiła się nawet o żart z samej siebie. Chwaląc się luksusowymi perfumami w fiolce w kształcie buta na obcasie, zauważyła, że skoro nie może chodzić w szpilkach, to przynajmniej będzie się nimi psikać.

- Dziękuje wszystkim za pamięć. Jesteście kochani - napisała na Instagramie Dagmara Kaźmierska.

Nie da się nie zauważyć, że na zdjęciach nie ma dawnej przyjaciółki Dagmary, Edzi. Wygląda na to, że relacja między paniami już na dobre się rozpadła.

Dagmarze Kaźmierskiej składamy najserdeczniejsze życzenia.

urodziny Dagmary Kaźmierskiej
fot. Instagram/@queen_of_life_77
urodziny Dagmary Kaźmierskiej
fot. Instagram/@queen_of_life_77