Obserwuj w Google News

Jennifer Lopez pokazała zdjęcia z siłowni. Niesamowite ciało 50-latki [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
19.05.2020 13:54
Zareaguj Reakcja

Jennifer Lopez słynie z tego, że dba o siebie. Słynna wokalistka zdrowo się odżywia i regularnie ćwiczy. Ostatnio opublikowała w mediach społecznościowych najnowsze zdjęcia z siłowni. Trzeba przyznać, że ciało 50-letniej gwiazdy robi niesamowite wrażenie.

Jennifer Lopez pokazała zdjęcia z siłowni niesamowite ciało 50-latki wideo
fot. Instagram

Jennifer Lopez nie przestaje zachwycać formą. 50-letnia piosenkarka może pochwalić się świetnym wyglądem i niesamowitą figurą, o którą cały czas stara się dbać.

Trudne czasy pandemii  koronawirusa i przymusowej izolacji nie załamały jednak J.Lo, która próbuje motywować miliony swoich fanów do działania. Gwiazda opublikowała zdjęcia z siłowni.

Jennifer Lopez kusi w basenie. Pokazała gorące zdjęcie w stroju kąpielowym [FOTO]

Jennifer Lopez pokazała zdjęcia z siłowni. Niesamowite ciało 50-latki

Jennifer Lopez po raz kolejny udowadnia, że ma niesamowite ciało. 50-latka pokazała swoje najnowsze zdjęcia po ciężkim treningu. Idealna figura i robiące wrażenie mięśnie wokalistki nie wzięły się jednak znikąd. To efekt ciężkiej pracy gwiazdy na siłowni.

Jeśli coś nie stanowi dla ciebie wyzwania, to cię nie zmieni — napisała J.Lo, którą tymi słowami postanowiła zmotywować do działania ponad 120 milionów fanów na Instagramie.

Internauci natychmiast podziękowali Jennifer Lopez za motywację.

„Motywacja to klucz, dziękuję Ci za to”, „Dziękuję ci za te słowa, teraz mam większą motywację, aby skończyć zadanie”, „Uwielbiam widzieć twoją motywację, to mnie inspiruje” — piszą fani.

Jennifer Lopez na nagraniu z 1990 roku. Tak tańczyła i śpiewała na początku kariery [WIDEO]

RadioZET.pl/PK