Obserwuj w Google News

Jennifer Lopez na nagraniu z 1990 roku. Tak tańczyła i śpiewała na początku kariery [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
23.04.2020 10:28
Zareaguj Reakcja

Jennifer Lopez to dziś jedna z największych gwiazd muzyki. Od wielu lat piosenkarka cieszy się niesłabnącą popularnością. Cofnijmy się jednak w czasie do początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy J.Lo była nikomu nieznaną dziewczyną, która marzyła o wielkiej karierze. Poniżej możecie zobaczyć nagranie z 1990 roku. Jennifer Lopez pojawiła się na jednym ze swoich pierwszych przesłuchań.

Jennifer Lopez na nagraniu z 1990 roku tak tańczyła i śpiewała na początku kariery wideo
fot. Instagram, Youtube

Młodziutka Jennifer Lopez na nagraniu z 1990 roku

Jennifer Lopez nie trzeba dziś nikomu przedstawiać. Amerykańska gwiazda robi furorę za sprawą swojej muzyki, tańca, ale także gry aktorskiej. Na swój sukces 50-latka pracowała jednak długo i bardzo ciężko.

W internecie pojawiło się wideo z 1990 roku, na którym widzimy młodziutką i nikomu jeszcze nieznaną Jennifer Lopez. Początkująca artystka pojawiła się na przesłuchaniu do serialu komediowego „In Living Color”. Na nagraniu możemy zobaczyć, jak J.Lo tańczy i śpiewa oraz rywalizuje z innymi osobami.

Niestety, Amerykance nie udało się wygrać tego przesłuchania. Mimo przegranej młoda artystka została dostrzeżona. Rok później Jennifer Lopez dostała się do grupy tanecznej Fly Girls, z która zaczęła występy we wspomnianym serialu. Udział w „In Living Color” był dla niej początkiem wielkiej kariery.

>>  Jennifer Lopez pokazała zdjęcie w bikini. Umięśnione ciało gwiazdy robi wrażenie

 

RadioZET.pl/PK