Obserwuj w Google News

Jennifer Lopez padła ofiarą molestowania seksualnego? Opowiedziała o szokującej historii

Piotr Krajewski
2 min. czytania
20.11.2019 11:55
Zareaguj Reakcja

Jennifer Lopez opowiedziała o przykrym doświadczeniu z przeszłości. W wywiadzie dla The Hollywood Reporter nawiązała do problemu molestowania seksualnego i wyznała, że miała bardzo nieprzyjemną sytuację w trakcie spotkania z jednym z reżyserów. Mężczyzna pozwolił sobie na dwuznaczne komentarze i chciał, aby J.Lo rozebrała się przed nim.

Jennifer Lopez padła ofiarą molestowania seksualnego opowiedziała o szokującej historii z przeszłości
fot. Instagram

Jennifer Lopez była molestowana? Opowiedziała o szokującej sytuacji z reżyserem

Jennifer Lopez padła ofiarą molestowania seksualnego? Znana piosenkarka i aktorka udzieliła wywiadu dla The Hollywood Reporter, w którym nie zabrakło rozmów na temat słynnego ruchu #MeToo mającego zwrócić uwagę na problem napastowania seksualnego.

W trakcie rozmowy J.Lo zdecydowała się opowiedzieć o przykrym zdarzeniu, do którego doszło na początku jej kariery. Podczas spotkania z pewnym reżyserem wokalistka musiała zmierzyć się z bardzo nieprzyjemną sytuacją. Mężczyzna nie tylko pozwolił sobie na dwuznaczne komentarze, ale zażądał w pewnym momencie, aby Lopez zdjęła przed nim koszulkę i pokazała piersi, mimo że było to spotkanie poza planem zdjęciowym.

>>  Jennifer Lopez kiedyś. W czasach liceum wyglądała zupełnie inaczej [FOTO]

Chciał zobaczyć moje piersi, ponieważ miałam grać nagie sceny w filmie. Odmówiłam. Stanęłam w swojej obronie. Pamiętam jednak, że bardzo spanikowałam w tamtym momencie. Powiedział to wszystko przy obecności innej kobiety w kobiety — projektantki kostiumów. Na szczęście jestem z Bronxu i szybko mu odpowiedziałam, że nie muszę tego robić — zdradziła J.Lo i dodała: „Jeśli poddasz się wtedy, ta osoba pomyśli, że będzie mogła zrobić, co tylko chce. A ponieważ to ja ustaliłam granicę i powiedziałam stanowczo „nie”, on odpuścił i następnie przeprosił”.

Pomimo prośby aktorki  Scarlett Johansson, która również brała udział w wywiadzie dla The Hollywood Reporter, Jennifer Lopez nie chciała ujawnić tożsamości reżysera.

 

RadioZET.pl/usatoday.com/PK