Obserwuj w Google News

"Lejdis" znów razem. To zdjęcie chwalą tysiące fanów. W tym Anna Lewandowska

2 min. czytania
30.01.2023 00:14
Zareaguj Reakcja

„Lejdis” to słynny polski film, który obejrzało miliony widzów. Teraz cztery główne aktorki spotkały się ponownie, czym zachwyciły swoich fanów. Zwłaszcza, że obok Anny Dereszowskiej, Iazbeli Kuny, Magdaleny Różczki i Edyty Olszówki, pojawiła się sama Anna Lewandowska. To zdjęcie jest hitem internetu!

Lejdis - kadr z filmu
fot. materiały prasowe

„Lejdis” w komplecie. Cztery główne aktorki ze znanego, lubianego i dobrze ocenianego filmu Tomasza Koneckiego na bazie scenariusza „barda polskiej komedii” Andrzeja Saramowicza, po raz kolejny wystawiło „Sylwester z Lejdis” na aukcję wspierającą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Panie pojawiły się w studio programu telewizyjnego „Dzień dobry TVN”, by tam przypomnieć o swojej corocznej tradycji.

– Tradycyjnie, jak co roku wystawiamy "Sylwestra Lejdis" czyli spotkanie z naszą czwórką (chociaż zapraszamy też Annę Lewandowską) – napisała Anna Dereszowska.

Redakcja poleca

„Lejdis w pełnym składzie”

Jak wspominaliśmy – Anna Dereszowska, Izabela Kuna, Magdalena Różczka i Edyta Olszówka spotkały się we czwórkę w porannym programie „Dzień dobry TVN”, by przypomnieć o swojej corocznej licytacji na szczytne cele. Jakieś było zaskoczenie wszystkich pań, gdy okazało się, że inną gościnią programu telewizji TVN jest Anna Lewandowska, żona piłkarza reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego.

Anna Dereszowska nie kryła ekscytacji, więc namówiła Izę Kunę, by ta zrobiła ich piątce pamiątkowe selfie.

– Wyjątkowo Lejdis w pięcioosobowym składzie. Okazało się, że Anna Lewsnowska jest wielbicielką filmu, a ja regularnie ćwiczę z jej appką, więc pamiątkowe zdjęcie było konieczne! – napisała rozentuzjazmowana Dereszowka na swoim profilu na Instagramie.

Jej zdjęcie, wrzucone na profil @dereszowska, które obserwuje 316 tysięcy fanów, szybko zrobiło furorę na amerykańskim serwisie społecznościowym. Zdjęcie, na którym oznaczone zostały Anna Lewandowska i cztery aktorki ze słynnego filmu, w ciągu kilku godzin zebrało ponad pięć tysięcy „serduczek”. Post skomentowało też blisko sto osób (stan na niedzielę 29 stycznia 2023, godzina 23.34, o której powstaje ten news).

– Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej. Licytujcie! Siema! – skwitowała swój wpis Anna Dereszowska, cytując słynne powiedzonka Jurka Owsiaka, założyciela Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

CZYTAJ TAKŻE:  WOŚP 2023: Ogromna kwota na koncie WOŚP. Idziemy na rekord, licznik przebił 100 milionów

„Lejdis w pełnym składzie”: Anna Lewandowska „lubi to” 

Jedną z komentujących była sama Anna Lewandowska. Lakoniczny wpis z trzema czerwonymi serduszkami od razu „polajkowało” piętnaście osób, a fundacja pomagająca kotom zwróciła się do influencerki o wsparcie ich akcji. Anna Lewandowska akurat spędziła cały dzień, pomagając Wielkiej Orkiestrze, ale to temat na osobnego newsa, więc tu postawię trzy kropki.

„Lejdis” – gdzie obejrzeć?

Fanom, którzy chcieliby obejrzeć, bądź powtórzyć sobie polską komedię, polecamy następujące platformy streamingowe, gdzie produkcja jest dostępna: Chili, Canal+ Online, Player.pl, VOD.pl, TVP. Vod.pl, Polsat Box Go, Rakuten czy Viaplay.

Czytaj także:  Oscary 2023: lista nominacji. Polski „IO“ z nominacją dla Najlepszego Filmu Międzynarodowego

RadioZET.pl/Instagram/Youtube

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów