Obserwuj w Google News

"Ciche miejsce 2" - gwiazdy horroru w najnowszej zapowiedzi [WIDEO]

2 min. czytania
18.05.2021 09:38
Zareaguj Reakcja

Emily Blunt, Cillian Murphy i John Krasinski zapowiadają horror "Ciche miejsce 2" w nowym materiale promocyjnym, w którym zaprezentowano fragmenty nadchodzącego filmu.

Ciche miejsce - John Krasinski, Emily Blunt i Noah Jupe - zakulisowe zdjęcie z planu filmu
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

W sieci zadebiutowała nowa zapowiedź horroru "Ciche miejsce 2", w której reżyser John Kraisinski oraz gwiazdy, Emily Blunt i Cillian Murphy zapraszają widzów na seans.

"Ciche miejsce 2" - Emily Blunt, Cillian Murphy i John Krasinski zapraszają na film

W 2018 roku ukazała się pierwsza część pomysłowego filmu grozy "Ciche miejsce". Odniosła sukces, więc postanowiono powołać do życia sequel, którego premiera została opóźniona o rok z powodu pandemii koronawirusa. Druga część horroru zmierza jednak do kin wielkimi krokami.

Redakcja poleca

Z tej okazji na kanale YouTube wytwórni Paramount Pictures zamieszczono nową zapowiedź, w której pojawiają się nie tylko fragmenty produkcji, ale również wypowiedzi reżysera i odtwórców głównych bohaterów "Cichego miejsca 2". Emily Blunt, Cillian Murphy i John Krasinski nie tylko przypominają, co stało się w części poprzedniej, ale również zapowiadają, co wydarzy się w sequelu.

Oglądaj

W części pierwszej widzowie śledzili losy rodziny Abbottów, która musiała poradzić sobie w nowych, przerażających okolicznościach. Na ziemi pojawiły się straszliwe stworzenia, które przyciąga wszelki dźwięk. Protagoniści unikali więc głośnych odgłosów, by uniknąć konfrontacji z morderczymi potworami. W drugiej części zobaczymy dalsze zmagania głównych bohaterów, którzy tym razem trafią na innych ludzi. Czy spotkanie okaże się zbawieniem? A może ściągnie na głowę ukrywającej się przed monstrami rodziny Abbottów jeszcze większe kłopoty?

Redakcja poleca

"Ciche miejsce 2" - kiedy premiera?

Odpowiedź na to pytanie uzyskamy już niedługo, kiedy "Ciche miejsce 2" trafi w końcu do kin. Światowa premiera produkcji została zaplanowana na 28 maja 2021 roku. W Polsce horror zadebiutuje kilka dni później, bo 4 czerwca. W filmie reżyserowanym przez Krasinskiego wystąpili między innymi Emily Blunt, Millicent Simmonds, Noah Jupe i Cillian Murphy. Obecnie trwają prace nad trzecią częścią serii "Ciche miejsce".

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/YouTube