Obserwuj w Google News

Emily Blunt zostanie nową gwiazdą Marvela? Aktorka skomentowała plotki fanów

2 min. czytania
13.05.2021 12:56
Zareaguj Reakcja

Czy Emily Blunt dołączy do grona gwiazd Marvela? Od dawna krążą pogłoski, że aktorka ma się wcielić w Invisible Woman w nowej wersji "Fantastycznej Czwórki". Co na to sama zainteresowana?

Emily Blunt
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Marvel Studios jakiś czas temu zapowiedziało nową wersję "Fantastycznej Czwórki". Czy Emily Blunt wcieli się w Sue Storm znaną też jako Invisible Woman? Aktorka skomentowała krążące od dawna plotki.

"Fantastyczna Czwórka" - Emily Blunt jako Invisible Woman?

Kinowe adaptacje komiksu "Fantastic Four" nigdy nie należały do udanych. Kiedy szefowie Marvela ogłosili, że zamierzają powołać do życia nowe wcielenie Pierwszej Rodziny Marvela, niektórzy fani nie byli przychylnie nastawieni do tego pomysłu. Mimo to pojawiło się mnóstwo fanowskich castingów, w których prym wiedzie para John Krasinski i Emily Blunt.

Redakcja poleca

Zdaniem miłośników komiksów Marvela i zbudowanego na ich podstawie świata MCU, aktorka idealnie pasuje do roli Sue Storm. Na samym fantazjowaniu się nie skończyło. Istnieje przekonanie, że Krasinski i Blunt już dostali role, ale na razie nie zostało to oficjalnie ogłoszone. Jak donosi CBR, gwiazda rozmawiała niedawno ze słynnym dziennikarzem Howardem Sternem. Radiowiec zapytał gwiazdę o doniesienia dotyczące jej roli w filmach Marvela, sugerując, że jest "za dobra" do występowania w produkcjach o superbohaterach. Co odpowiedziała Blunt?

Oglądaj

Nie chodzi o to, że to jest poniżej mojej godności. Uwielbiam "Iron Mana" i kiedy zaproponowano mi rolę Black Widow, miałam obsesję na punkcie Iron Mana. Chciałam pracować z Robertem Downeyem Jr. - to byłoby niesamowite… ale nie wiem, czy filmy superbohaterskie są dla mnie. Nie leżą w kręgu moich zainteresowań. Nie lubię ich. Naprawdę ich nie lubię. (...) To jest przesada. Jesteśmy nimi zalani - nie chodzi tylko o te wszystkie filmy, bo to także niekończące się seriale telewizyjne. Nie chodzi o to, że nigdy nie chciałabym w nich zagrać, po prostu musiałoby to być coś tak fajnego i dotyczącego naprawdę fajnej postaci, żebym była zainteresowana.

Czy te słowa aktorki należy interpretować jako zaprzeczenie plotkom o ewentualnej roli Invisible Woman? Ciężko powiedzieć. Nietrudno się nie zgodzić, że obecna popkultura jest przesycona superbohaterami, ale warto też pamiętać, że w ostatnich kilku latach szefowie Marvel Studios starają się wyjść poza oklepaną przez lata formułę i przedstawić coś naprawdę świeżego w podgatunku historii o superherosach. Niewykluczone, że gdy Jon Watts przedstawi aktorce swoją wizję "Fantastycznej Czwórki", Blunt zmieni zdanie.

Redakcja poleca

"Fantastyczna Czwórka" - kiedy premiera?

Na razie poza ogłoszeniem, że film powstanie i zdradzeniem, kto go wyreżyseruje, nie potwierdzono kiedy produkcja trafi na kinowe ekrany. Przed widzami masa filmów dopiero zaczynającej się Fazy Czwartej kinowego uniwersum, którego zwieńczeniem, według domysłów fanów, będzie debiut Reeda Richardsa, Sue Storm, Johhny'ego Storma i Bena Grimma. Blunt będzie można oglądać niebawem w drugiej części horroru "Ciche miejsce", który trafi do polskich kin z ponad rocznym opóźnieniem - 4 czerwca 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

Redakcja poleca

RadioZET.pl/CBR/Howard Stern