Obserwuj w Google News

„Ciche miejsce 2“ – dwa świeże zwiastuny, pełne nowych scen. Kiedy premiera? [WIDEO]

2 min. czytania
06.05.2021 15:34

„Ciche miejsce 2“ wreszcie zawita do kin. Wraz z ogłoszeniem nowego terminu premiery dostaliśmy dwa świeże zwiastuny, pełne nowych scen. Co mówią nam o fabule filmu?

Ciche miejsce 2 - kadr z filmu
fot. materiały prasowe UIP

Ciche miejsce 2“ (org. „Quiet Place 2”) to kontynuacja hitu z 2018 roku. Film Johna Krasinskiego z Emily Blunt był jedną z ofiar pandemii koronawirusa. Produkcja miała trafić do kin już w marcu 2020 roku, jednak z powodu pandemii została przesunięta o ponad rok. Właśnie poznaliśmy nowy termin premiery i dostaliśmy dwa zwiastuny pełen świeżych, niepublikowanych wcześniej scen. 

Redakcja poleca

„Ciche miejsce 2” – zwiastuny

Na polskim kanale YouTube dystrybutora UIP właśnie pojawił się nowy materiał promocyjny. Wideo prezentuje się następująco:

Na oficjalnym koncie filmu na Twitterze opublikowano natomiast dłuższy fragment filmu:

„Ciche miejsce 2” – obsada i ekipa

Za sterami sequela ponownie stoi John Krasinski – autor scenariusza, reżyser oraz aktor, który zasłynął swoim debiutem reżyserskim, czyli właśnie filmem „Quiet Place” z 2018 roku.

W filmie ponownie zobaczymy takich aktorów jak: Emily Blunt, Noah Jupe i Millicent Simmonds. Jak widać po najnowszym zwiastunie bohater Johna Krasinskiego również ma pojawić się w co najmniej kilku scenach. Do ekipy z poprzedniego obrazu dołączą także: Cillian Murphy, Dijimon Honsou czy Wayne Duvall.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Ciche miejsce 2” – kiedy premiera?

Film Ma trafić do polskich i światowych kin już 4 czerwca.

Czytaj także:  „Benedetta“ – twórca „Nagiego Instynktu“ wraca z kontrowersyjnym projektem o zakonnicy lesbijce

RadioZet.pl/materiały prasowe UIP