Obserwuj w Google News

Big Brother: Trwają castingi. Co radzą finaliści ostatniego sezonu przyszłym uczestnikom?

Sylwia Wamej
2 min. czytania
15.07.2019 12:16
Zareaguj Reakcja

„Big Brother” skończył się w czerwcu, jednak przed nami kolejna edycja, do której właśnie trwają castingi. Finaliści ostatniego sezonu mają dla przyszłych uczestników kilka rad.

"Big Brother"
fot. Beata Zawadzka/ East News

„Big Brother”. Finaliści dają rady przyszłym uczestnikom

„Big Brother” to program, który, choć wzbudza kontrowersje, jest bardzo lubiany przez rzesze widzów, czego przykładem jest kolejna edycja. Nową transzę zobaczymy na jesieni, a na razie trwają castingi do programu. Jak na nich przetrwać? Finaliści ostatniego sezonu „Big Brothera” mają dla przyszłych uczestników cenne wskazówki.

„Musicie być sobą, nie możecie udawać, bądźcie kreatywni, wyrozumiali i bardzo cierpliwi” – podkreśla  Radosław Palacz. „Przede wszystkim nie przygotowujcie się do tych castingów. Wy macie tam pokazać całych siebie, to, jakimi jesteście ludźmi” – dodał Bartłomiej Boruc. „Być sobą, zachowywać się tak, jak zachowujemy się na co dzień” – zdradza Igor Jakubowski.

„Big Brother”: Siódma edycja jesienią tego roku

Warto podkreślić, że siódma edycja „Big Brothera” startuje już jesienią tego roku. Castingi cieszą się ogromną popularnością, a liczba chętnych mówi sama za siebie. Jak donosił w ostatnim czasie serwis Wirtualne Media, dotychczas na przesłuchania zgłosiło się 10 tysięcy chętnych osób.

Ostatnią edycję „Big Brothera” wygrała Magda Wójcik, która na co dzień mieszka w Londynie. 31-letnia uczestniczka o pierwsze miejsce rywalizowała z Radkiem Palaczem, Bartłomiejem Borucem oraz Igorem Jakubowskim. Magdy Wójcik początkowo nie doceniał Bartek Jędrzejak, jeden z prowadzących „Big Brothera”.

„Ta dziewczyna nauczyła mnie, że nie wolno oceniać cukierka po opakowaniu. Kiedy na początku dowiedziałem się, że ona na robieniu makijażu spędza dwie godziny, to podobnie jak większość osób uśmiechnąłem się pod nosem. Ale kiedy poznałem ją lepiej, dowiedziałem się, że takie czynności po prostu ją relaksują. Dziś doceniam to, że ona nie uległa presji otoczenia w programie. Cały czas była sobą, kolorowym ptakiem o wrażliwym sercu. I pewnie dlatego wygrała!” – podkreślał Jędrzejak w jednym z wywiadów.

 

RadioZEt.pl/SW