Obserwuj w Google News

Big Brother 2019 - FINAŁ: Magda Wójcik zwyciężczynią. Co wydarzyło się w odcinku? [RELACJA NA ŻYWO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
16.06.2019 21:52
Zareaguj Reakcja

Finał "Big Brothera" już za nami. Do walki o główną nagrodę stanęła czwórka uczestników. Głosami widzów zwycięzcą "Big Brothera" została Magda Wójcik. Zobacz relację z finałowego odcinka „Big Brothera”.

Big Brother 2019 - FINAŁ: kto wygra program? [RELACJA NA ŻYWO]
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Big Brother 2019 - FINAŁ: kto wygra program? [RELACJA NA ŻYWO] 

Big Brother 2019 FINAŁ

Magda Wójcik wygrała finał "Big Brothera" 2019? Długo wyczekiwany wielki finał programu odbył się w niedzielę, 16 czerwca. Ostatni odcinek nowej edycji reality show tradycyjnie wyemitowany został o godzinie 20:00 w TVN7. O główną nagrodę walczyło czworo uczestników - Magda WójcikIgor Jakubowski, Radek Palacz oraz Bartek Boruc. O tym, kto zwycięży pierwszą edycją reality show, zadecydowali widzowie, którzy od zeszłej niedzieli mogli głosować na swojego faworyta. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online. Głosy na swojego ulubieńca można było oddawać do niedzieli.

Big Brother - FINAŁ 2019: jak głosować na finalistów online i SMS?

Finał "Big Brothera" 2019 wzbudza duże emocje wśród widzów, którzy przez ostatnie kilkanaście tygodni śledzili życie uczestników w Domu Wielkiego Brata. Internauci mają swoje typy i chętnie dzielą się nimi w mediach społecznościowych. Biorąc pod uwagę komentarze fanów programu zdecydowanym  faworytem w finale "Big Brothera" jest Madzia. Pojawiły się również opinie, że program wygra Bartek, jednak to 31-latka wymieniana jest najczęściej. Przypomnijmy, że na kilka dni przed finałem "Big Brother" znowu zaskoczył. W środę, 12 czerwca do Domu Wielkiego Brata weszła nowa uczestniczka Karolina Włodarska. Dziewczyna jednak nie będzie walczyć w finale z pozostałymi mieszkańcami domu. Zarząd TVN poinformował właśnie, że będzie kolejna edycja "Big Brothera", która pojawi się na jesieni 2019 roku. Karolina Włodarska jest pierwszą uczestniczką następnego sezonu reality show. Mieszkanka została wybrana w trakcie castingów.  Big Brother, 2. edycja - kiedy nowe odcinki i czy powstanie kolejny sezon w 2019? 

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? 

RadioZET.pl/JW