Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Trzy osoby nominowane do opuszczenia domu Wielkiego Brata [2.06]

Maciej Friedrich
1 min. czytania
02.06.2019 21:46
Zareaguj Reakcja

Po raz kolejny w "Big Brotherze" poznaliśmy osoby nominowane do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Głosowanie było bardzo emocjonujące, ostatecznie widzowie głosować mogą na trzech uczestników. 

Big Brother 2019: Trzy osoby nominowane do opuszczenia domu Wielkiego Brata [2.06]
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

"Big Brother"  2019" powoli zbliża się do końca. Już 16 czerwca obejrzymy finałowy odcinek nowej, odświeżonej edycji popularnego show. Jak co tydzień, w niedzielę mieszkańcy domu Wielkiego Brata nominują osoby, które ich zdaniem powinny pożegnać się z programem. Czasem decyzje są doskonale przemyślane i wynikają z antypatii lub braku zaufania, często jednak są spontaniczne, lub wręcz są odpowiedzią na pojedyncze scysje między uczestnikami. Przypomnijmy, że emocji w domu nie brakuje, Oleh poinformował nawet Magdę, że planuje mieć z nią dzieci. Jednak gdy nadchodzi czas eliminacji, część osób nie ma litości. Kto został nominowany w tym tygodniu?

Big Brother 2019: Kto jest nominowany do opuszczenia programu 2.06?

Nominacje w "Big Brotherze" 2.06 były bardzo emocjonujące. Wśród mieszkańców domu Wielkiego Brata narodziły się przyjaźnie, ale również narastały konflikty, które miały wpływ na decyzje uczestników. Łukasz i Bartek zdecydowali się nominować Oleha, który ich zdaniem nie jest szczery wobec Magdy.
Po wizycie w pokoju zwierzeń czterech z sześciu mieszkańców domu, najwięcej nominacji otrzymali Igor (3) oraz Oleh (2). Po jednym głosie otrzymali Radek, Łukasz i Bartek. Ostatnia tura głosowania miała rozstrzygnąć, kto w tym tygodniu zostanie zdany na łaskę widzów.
Ostatecznie do opuszczenia "Big Brothera" 2.06 zostały nominowane trzy osoby: Igor JakubowskiŁukasz Darłak i Oleh Riaszeńczew.

RadioZET.pl/MF