Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Uczestnicy ślubowali sobie miłość. Oleh do Madzi: "Będziemy mieli dzieci"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
30.05.2019 15:44
Zareaguj Reakcja

W "Big Brotherze 2019" trawa tydzień prasłowiański. Dwie pary uczestników wyznały sobie miłość i wzięły udział w rytualnych zaślubinach. Jedną z nich byli Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew. Uczestnik dał się porwać nastrojowi na tyle mocno, że zaczął snuć marzenia o wspólnym potomstwie z Madzią. Co na to mieszkanka domu Wielkiego Brata?

Big Brother 2019: Oleh wziął ślub z Madzią
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

"Bigo Brother" 2019 nieustannie zaskakuje i budzi w widzach skrajne emocje. Producenci zdecydowali się jeszcze bardziej urozmaicić show. Od poniedziałku 27 maja w domu Wielkiego Brata trwa tydzień prasłowiański. Uczestnicy zostali pozbawieni nowoczesnych wygód i podzieleni na grupy "wojów" i "wiedzących". W tej konwencji wykonują zlecone im zadania. Łukasz Darłak na polecenie Wielkiego Brata obalił władzę Igora, który pełnił funkcję przywódcy plemienia. Podczas głosowania na nowego wodza, w którym zwyciężył Oleh Riaszeńczew, doszło do oświadczyn.

Igor zdecydował się poprosić o rękę Zosi, w którą wciela się Radek. Ten zgodził się i na wieczór zaplanowano rytualne zaślubiny. Do mężczyzn dołączyła druga para, czyli Magda Wójcik i Oleh, o których wiadomo, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Uczestnicy ślubowali sobie miłość i wierność. Jednak Oleh posunął się o krok dalej.

ZOBACZ WIĘCEJ: Big Brother 2019: Namiętne pocałunki w domu Wielkiego Brata. Romans kwitnie

Big Brother 2019: Oleh chce wziąć z Magdzią ślub i mieć z nią dzieci?

Oleh od pewnego czasu nie ukrywa, że myśli o związku z Magdą poważnie. W rozmowach z mieszkańcami domu informował, że chciałby wziąć z nią prawdziwy ślub. Para wygląda, jakby dobrze im się układało, jednak czy plany Ukraińca nie są zbyt odważne? W tym tygodniu wyznał Madzi, że myśli nawet o dzieciach.

- Ja prawie jestem pewny, że wszystko dobrze się ułoży i będziemy mieli dzieci. Będziemy im opowiadać, że razem byliśmy w „Big Brotherze”, że tutaj się poznaliśmy - wyznał.

Maga skwitowała jego słowa lakonicznym "to fajnie", ale w późniejszej rozmowie z Łukaszem przyznała, że nie chce się spieszyć.

- Na pewno jest bardzo słodki, bardzo kochany i prawi mi dużo komplementów, ale z tymi dziećmi to troszkę za wcześnie - oceniła Oleha.

Czas pokaże, czy plany uczestnika "Big Brothera" rzeczywiście okażą się poważne.

 

RadioZET.pl/MF