Zamknij

Wielki finał „Niech to usłyszą”

Weronika Domoradzka
18.11.2022 11:01

Zapraszamy na ostatni odcinek najlepszego serialu kryminalnego tej jesieni! Czy sprawiedliwość dosięgnie Artura? Co stanie się z Maciejem Łosiem? Czy Edyta uniknie śmierci? Wszystkiego dowiecie się już dzisiaj!

Wielki finał „Niech to usłyszą”
fot. ---

Przez ostatnie osiem tygodni z wypiekami na twarzy śledziliśmy sprawę porwania Maggie (Margaret) oraz śledztwo Edyty (Karoliny Gorczycy) i Artura (Mateusza Damięckiego). Fabuła „Niech to usłyszą” stworzona przez Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka wciągnęła nas w świat tajemnic i nagłych zwrotów akcji.

Teraz wiemy już niemal wszystko. Porywaczem był Seweryn Budzikowski (Krystian Pesta), który cudem uniknął śmierci w dzieciństwie. Jednak mężczyzna nie działał sam. Okazało się, że Artur nie jest osobą, za którą się podawał i to właśnie on uknuł plan, dzięki któremu świat miał poznać mroczną tajemnicę sprzed lat. Winą za swoje krzywdy, a nawet za śmierć Ziemka i Chrasta, pobicie redaktora Ornowskiego (Andrzeja Grabowskiego) i Błaszkowicza (Andrzeja Grabowskiego) obarczał swojego biologicznego brata Macieja Łosia (Roberta Makłowicza) i matkę. Teraz stał przed nimi i mógł w końcu wykrzyczeć im cały swój ból.

Jak skończy się ta historia? Zapraszamy na wielki finał „Niech to usłyszą” już dzisiaj o godzinie 22:30 tylko na antenie Radia Zet!