Zamknij

Marcin Dorociński zagra w nowym "Mission: Impossible". Polski aktor wystąpi u boku Toma Cruise'a

24.10.2022 08:11

Marcin Dorociński zdradził, że dostał rolę w nowej części "Mission: Impossible". Aktor zagra z jedną z amerykańskich gwiazd - Tomem Cruise'em. W kogo się wcieli?

Marcin Dorociński, Tom Cruise
fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News / LOIC VENANCE/AFP/East News

Kolejny sukces Marcina Dorocińskiego. Polski gwiazdor zagra w nadchodzącej części serii "Mission: Impossible" z Tomem Cruise'em w roli głównej. Fani zastanawiają się do jakiej roli aktor dostał angaż. 

"Mission: Impossible": Marcin Dorociński u boku Toma Cruise'a

Dorociński wpisuje się w poczet polskich aktorów docenionych za granicą, takich jak Joanna Kulig, Tomasz Kot czy Rafał Zawierucha. Od jakiegoś czasu występuje w produkcjach spoza naszego kraju. Niebawem zobaczymy go w nowych "Wikingach" od Netflix.

Aktor potwierdził na Instragramie to, co od jakiegoś czasu przeczuwali fani. Zobaczymy go w powstającym Hollywoodzkim hicie - nowej części "Mission: Impossible".

Film, o którym mowa to "Mission: Impossible - Dead Reckoning". Chociaż nie wiadomo, w kogo wcieli się Dorociński, w powyższym poście aktor wspomniał o dwóch częściach legendarnej serii. Oznacza to, że jego postać będzie dość ważna, o czym świadczy fakt pojawiania się w obu produkcjach kończących sagę o niebezpiecznych przygodach Ethana Hunta. Finał "Mission: Impossible" zostanie bowiem podzielony na dwie części.

"Mission: Impossible - Dead Reckoning": kiedy premiera?

Początek końca serii zadebiutuje w kinach 14 lipca 2023 roku. Za scenariusz i reżyserię produkcji odpowiada Christopher McQuarrie - twórca poprzednich części filmu. Oprócz Dorocińskiego i Cruise'a w "Mission: Impossible - Dead Reckoning" wystąpią Hayley Atwell, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebeca Ferguson, Vanessa Kirby, Henry Czerny, Pom Klementieff, Shea Whigham, Angela Bassett i Esai Morales.

loader

RadioZET.pl/Instagram