Obserwuj w Google News

„Zakochani po uszy“ – odcinek 215 – STRESZCZENIE. Sylwia chce zajść w ciążę [28.09]

2 min. czytania
24.09.2020 19:21
Zareaguj Reakcja

„Zakochani po uszy”, odcinek 215 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu „Zakochani po uszy”? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy dostępny będzie najnowszy odcinek serialu? Streszczamy 215. odcinek serialu „Zakochani po uszy” i przedstawiamy szczegółowe informacje na temat jego emisji.

Zakochani po uszy, Kamila Kamińska, TVN
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

„Zakochani po uszy” to jedna z flagowych produkcji stacji TVN7. Komedio-dramat o losach dzisiejszych dwudziesto- i trzydziestolatków od początku 2019 roku cieszy się uznaniem widzów, którzy chętnie oglądają perypetie jego bohaterów. Wiemy już, co wydarzy się w najnowszym odcinku 4. sezonu.

„Zakochani po uszy“ – odcinek 213 – STRESZCZENIE. Ola wynamuje "chłopaka do towarzystwa". [23.09]

„Zakochani po uszy“ , odcinek 215 – streszczenie

Streszczenie 215. odcinka popularnego serialu „Zakochani po uszy” prezentuje się następująco:

Danuta zgadza się kupić synowi mieszkanie. Ma być to prezent dla niego i dla matki jego nienarodzonego dziecka. Ponieważ jednak nie do końca ufa synowi, postanawia zapisać lokum na Sonię. Gdy dowiaduje się o tym Klaudia, robi chłopakowi porządną awanturę, grożąc przy okazji, że się na nim zemści.

Nadszedł dzień balu maskowego. Sylwia wybiera się na nim z Jackiem. Ma jednak nadzieję, że tego wieczoru jej się poszczęści i poznam tam mężczyznę, godnego zostania ojcem jej dziecka. Dziewczyna planuje bowiem znaleźć mężczyznę, z którym zajdzie w ciążę. Traf chce, że wpadnie na Michała, nowego mieszkańca okolicy, który dorabia przecież jako „chłopak do towarzystwa”. Sylwia jest jednak zauroczona chłopakiem. Czuje wręcz, że mogłaby się w nim zakochać. Tę noc spędzą razem…

"Zakochani po uszy" – gdzie i kiedy oglądać?

Serial „Zakochani po uszy” jest wyświetlany na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o 19.30. Najnowszy odcinek, opisywany powyżej będzie dostępny już w poniedziałek 28 września. Produkcja dostępna jest także na platformie streamingowej Player.pl.

Czytaj także:   "M jak miłość": Rafał Mroczek wypowiedział się na temat romansu jego bohatera z żoną brata