Obserwuj w Google News

„Zakochani po uszy“ – odcinek 213 – STRESZCZENIE. Ola wynamuje "chłopaka do towarzystwa". [23.09]

2 min. czytania
22.09.2020 14:01

„Zakochani po uszy”, odcinek 213– STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu „Zakochani po uszy”? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy dostępny będzie najnowszy odcinek serialu? Streszczamy 213. odcinek serialu „Zakochani po uszy” i przedstawiamy szczegółowe informacje na temat jego emisji.

Aleksandra Kision, Zakochani po uszy
fot. Jakub Kaminski/East News

„Zakochani po uszy” to jedna z flagowych produkcji stacji TVN7. Komedio-dramat o losach dzisiejszych dwudziesto- i trzydziestolatków od początku 2019 roku cieszy się uznaniem widzów, którzy chętnie oglądają perypetie jego bohaterów. Wiemy już, co wydarzy się w najnowszym odcinku 4. sezonu.

Czytaj także:  „Zakochani po uszy” – odcinek 212 - STRESZCZENIE. Sylwia wie jak uniknąć więzienia. [22.09] 

„Zakochani po uszy“ , odcinek 213 – streszczenie

Streszczenie 213. odcinka popularnego serialu „Zakochani po uszy” prezentuje się następująco:

W bistro, w którym lubią przesiadywać bohaterowie, nieoczekiwanie pojawia się dwóch braci. 26-letni Michał i jego młodszy brat Antek, który wymaga rehabilitacji po tragicznym wypadku drogowym, w którym zginęli ich rodzice. Chłopcy kolegują się z Wojtkiem i od dawna znają z rodziną Popielów. Teraz postanowili ich odwiedzić i poprosić o pomoc.

Michał, próbując jakoś wiązać koniec z końcem para się najstarszym zawodem świata. Jako chłopak do towarzystwa, udaje mu się zarabiać na wikt i opierunek dla siebie i brata. Nie jest jednak dumny z tego co robi.

Gdy koleżanka Klary, Ola, dowiaduje się o tym, co robi Michał, postanawia wykorzystać go, żeby dopiec swojemu byłemu. Zatrudnia go do towarzystwa na imprezę. Ma być to bal maskowy. Ten sam, na który Jacek chce zaprosić Sylwię.

Klara nie daje za wygraną i próbuje walczyć o swoje. Na swoim blogu opisuje związek Asi i Piotrka, czym doprowadza dziewczynę do szału.

Policja rezygnuje z przesłuchania Tymona i tym samym zamyka sprawę Olgierda.

Sonia postanawia poszukać nowego mieszkania dla siebie, Tymona i dziecka, a w tym czasie Malwina proponuje Tomkowi by zamieszkali razem.

"Zakochani po uszy" – gdzie i kiery oglądać?

Serial „Zakochani po uszy” jest wyświetlany na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o 19.30. Najnowszy odcinek, opisywany powyżej będzie dostępny już we wtorek 22 września. Produkcja dostępna jest także na platformie streamingowej Player.pl.

Czytaj także:  „Barwy Szczęścia” – odcinek 2291 – STRESZCZENIE. Agata ma pomóc ukryć romans szefa [23.09]