Obserwuj w Google News

Wiktor Dyduła wydał debiutancki album. O „Pal licho!” opowie w Radiu ZET w piątek po 21:00

2 min. czytania
17.03.2023 10:35

Wiktor Dyduła zaprezentował pierwszą studyjną płytę „Pal licho!”, na której nie mogło zabraknąć dobrze znanych naszym słuchaczom utworów „Koło fortuny” czy „Dobrze wiesz, że tęsknię”. W piątek po godz. 21:00 wokalista będzie gościem audycji Marcina Wojciechowskiego, gdzie opowie o swoim debiucie, a już 22 marca usłyszymy Wiktora w „ZET Akustycznie”.

Wiktor Dyduła
fot. mat. prasowe

Debiutancka płyta  Wiktora Dyduły "Pal licho!" właśnie ujrzała światło dzienne i jest już dostępna w serwisach streamingowych. Jak przyznaje sam wokalista, wydanie krążka było jego wielkim marzeniem, a cały album jest szczerym zapisem uczuć i przeżyć. Na płycie, oprócz znanych już hitów, pojawiły się też zaskakujące duety z dwiema piosenkarkami.

Redakcja poleca

Wiktor Dyduła gościem Radia ZET w piątek po 21:00. Wydał debiutancki album „Pal licho!”

„Dobrze wiesz, że tęsknie”, „Koło fortuny”, „Santorini” czy „Pal licho!” to zaledwie kilka piosenek, które znalazły się na debiutanckiej płycie. Do współpracy przy albumie artysta zaprosił także Natalię Grosiak i Olę Olszewską.

– Płyta „Pal Licho!“ to mój wachlarz emocji, spostrzeżeń i przeżyć, które postanowiłem uwiecznić za pomocą muzyki i tekstu. Jest tam moja złość, zagubienie, miłość, smutek czy tytułowe stwierdzenie, które staram się wytrenować od jakiegoś czasu. Koniec końców trzeba sobie powiedzieć trudno i ruszyć z kopyta dalej! Myślę, że każdy może znaleźć na niej coś dla siebie. Są piosenki do pobujania, dzikich pląsów, ale również nostalgiczne do płaczliwych wieczorów, czy romantyczne do spędzania czasu we dwoje, troje lub czworo. Niektóre piosenki bardzo długo czekały „w szufladzie" tym bardziej jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu udało się je wszystkie zebrać na mojej debiutanckiej płycie.

Wiktor Dyduła w „ZET Akustycznie”. Premiera mini koncertu już 22 marca

Wiktor Dyduła w „ZET Akustycznie”. Już w środę, 22 marca po godz. 21:00 na antenie Radia ZET odbędzie się premiera specjalnego mini koncertu. Gwiazdor „The Voice of Poland” zaprezentuje nie tylko swoje utwory, ale także cover wielkiego hitu.