Obserwuj w Google News

Syn Katarzyny Nosowskiej w MMA? „Nie tak Cię wychowałam!”

2 min. czytania
31.05.2023 10:58
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Nosowska w audycji „Nie mam pytań” poruszyła m.in. temat swojego syna, Mikołaja Krajewskiego. Okazuje się, że 27-latek trenuje sztuki walki, a dokładniej MMA. Co na to piosenkarka?

Katarzyna Nosowska Mikołaj Krajewski
fot. Radio ZET, TRICOLORS/East News

Katarzyna Nosowska pojawiła się w Radiu ZET. W programie „Nie mam pytań” Szymona Majewskiego nie zabrakło rozmów na bardzo różne, często niełatwe tematy. Wokalistka nawiązała m.in. do związku z mężem, Pawłem Krawczykiem. Opowiedziała również o ukochanej pasji syna, który uwielbia... MMA.

Katarzyna Nosowska zachwyca się polską piosenkarką. „Ma głos nie z tej ziemi”

Syn Katarzyny Nosowskiej w MMA? „Nie tak Cię wychowałam!”

Mikołaj Krajewski trenuje sztuki walki. Piosenkarka początkowo nie była przekonana do pasji 27-latka. Jak przyznała w Radiu ZET, raczej nie chciałaby zobaczyć go na gali MMA i mimo że boi się o syna, postanowiła go wspierać.

Jestem typem matki, która kocha bezwarunkowo i czego on sobie nie wymyśli, to po prostu spoko. Wspieram go we wszystkim. Mam pewnego rodzaju dysonans. Coś mi się robi dziwnego w głowie jako matce. Gdybym wcześniej zobaczyła, że ktoś go bije albo jest bójka z udziałem mojego syna, to czułabym po prostu coś nieprzyjemnego, negatywnego. W ogóle co to jest? Ktoś mojego syna tłucze? Mój syn bije? Jak to? Nie tak cię wychowałam! (…) A tu nagle, to jest ok. Muszę się cieszyć i zachwycać tym, że robi postępy duże w biciu się. Jego trener go chwali. Może kiedyś będzie miał walkę. Podobno ma mieć. I ja się strasznie tego boję.

Katarzyna Nosowska zauważa też, że trenowanie sztuk walki bardzo pozytywnie wpływa na Mikołaja.

On potrzebuje tego organicznie. Mówi, że jest w innym miejscu, sam w sobie. Czuje się super dobrze, kiedy trenuje. Jest to wysiłek fizyczny, ale widzi ewidentnie połączenie pomiędzy ciałem, które ostro trenuje, a kondycją mentalną. Bardzo mu to służy.

Redakcja poleca

Pełna rozmowa z Katarzyną Nosowską w Radiu ZET dostępna jest poniżej: