Obserwuj w Google News

Katarzyna Nosowska zachwyca się polską piosenkarką. „Ma głos nie z tej ziemi”

2 min. czytania
29.05.2023 14:03
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Nosowska pojawiła się w audycji „Nie mam pytań” Szymona Majewskiego. W trakcie wizyty w Radiu ZET opowiedziała m.in. o swoim najnowszym albumie „DEGRENGOLADA”. Na płycie gościnnie pojawia się inna polska piosenkarka. Nosowska jest pod ogromnym wrażeniem wokalistki. O kim mowa?

Katarzyna Nosowska Radio ZET
fot. Radio ZET

Katarzyna Nosowska powróciła po blisko pięciu latach z zupełnie nową solową płytą „DEGRENGOLADA”. Nie zabrakło na niej wyjątkowych gości. Wokalistka zaprosiła do współpracy słynnego śpiewaka operowego Jakuba Józefa Orlińskiego i piosenkarkę Natalię Szroeder. Gościni „Nie mam pytań” jest zachwycona artystami.

Redakcja poleca

Katarzyna Nosowska zachwyca się Natalią Szroeder i Jakubem Józefem Orlińskim

„Majak” to wspólny utwór Nosowskiej i Natalii Szroeder. Piosenka promuje film „Rój” z Romą Gąsiorowską i Erykiem Lubosem w rolach głównych. W rozmowie z Szymonem Majewskim 51-letnia gwiazda nie szczędziła komplementów pod adresem młodszej koleżanki.

Uważam, że jeszcze nam tak pokaże. Wymiękniemy. To, co już robi, jest wspaniałe. Ona ma głos z kategorii tych głosów nie z tej ziemi. Anioł. To jest tak delikates. Pianka, chmurka. Jest wspaniałą osobą. Jest dosyć długo obecna w branży, ale w ogóle jej branża tym swoim zębem nie nadszarpnęła.

Katarzyna Nosowska szczerze o mężu. „Aż mi się chce trochę płakać”

Nosowska jest również pod ogromnym wrażeniem Jakuba Józefa Orlińskiego, polskiego śpiewaka operowego podbijającego światowe sceny.

Marzyłam, żeby się jakoś z nim spotkać artystycznie. (…) Martwiłam się, że nie sposób go będzie złapać, żeby się nagrał. Jeśli w ogóle się zgodzi. Wysłaliśmy mu z Fox’iem (Michałem „Foxem” Królem i przyp. red.) piosenkę i powiedział, że wchodzi w to, że bardzo mu się podoba ten utwór i coś w nim porusza. Dośpiewał się do nas.

Syn Katarzyny Nosowskiej w MMA? „Nie tak Cię wychowałam!”

Pełna rozmowa z Katarzyną Nosowską w Radiu ZET dostępna jest poniżej: