Obserwuj w Google News

"Start do Nart" z Radiem ZET. Nasi słuchacze szaleją w Białce Tatrzańskiej! [FOTO]

1 min. czytania
14.12.2022 10:01

Słuchacze Radia ZET z przytupem otworzyli kolejny sezon narciarski. Trwa siódma edycja naszej wyjątkowej akcji „Start do Nart”. Jesteśmy z naszymi słuchaczami w Białce Tatrzańskiej, gdzie wspólnie bawimy się w hotelu Bania i korzystamy ze świetnych warunków na ośnieżonym stoku. Dzieje się!

Start do nart z Radiem ZET
fot. Radio ZET

Siódma edycja akcji „Start do Nart” trwa w najlepsze. Do hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej zaprosiliśmy słuchaczy Radia ZET, którzy zwyciężyli w naszym konkursie na najlepsze wspólne zdjęcie i najciekawszy opis swojej ekipy. Zobaczcie, jak bawimy się na Podhalu!

Redakcja poleca

Start do Nart z Radiem ZET. Nasi słuchacze szaleją w Białce Tatrzańskiej

Wypad z Radiem ZET na narty? Nie ma sprawy. W Białce Tatrzańskiej bawią się razem z nami aż cztery zwycięskie ekipy – Franciszka z Łodzi, Agnieszki z Pieszyc, Joanny z Białegostoku i Mariusza z Wałbrzycha.

"Start do nart" z BearEbike. Wygraj wyjazd w Tatry i przejedź się motorowerem elektrycznym

Wszyscy w dobrych humorach i pełni energii otworzyli sezon narciarski, który rozpoczął się fenomenalnie. Na stoku panują świetne warunki, a po intensywnej jeździe na nartach nasi słuchacze relaksują się w hotelu Bania, gdzie mogą korzystać m.in. z nieograniczonego dostępu do Termy Bania.