Obserwuj w Google News

Robert Górski w niedzielę w „Nie mam pytań”. Razem z Szymonem Majewskim podsumuje 2022 rok

1 min. czytania
30.12.2022 13:20
Zareaguj Reakcja

Robert Górski pojawi się w „Nie mam pytań”. Słynny artysta kabaretowy będzie gościem najbliższego odcinka audycji Szymona Majewskiego. Wspólnie podsumują 2022 rok, komentując najważniejsze wydarzenia ostatnich miesięcy. Rozmowa na antenie Radia ZET już w niedzielę po godz. 17:00.

Robert Górski Radio ZET
fot. Radio ZET

Robert Górski w Radiu ZET. Będzie gościem „Nie mam pytań” Szymona Majewskiego

Robert Górski to pierwszy gość „Nie mam pytań” w 2023 roku. Warto jednak porozmawiać o najważniejszych wydarzeniach ostatnich dwunastu miesięcy.

Szymon Majewski i Robert Górski w niezwykle interesujący sposób podsumują 2022 rok. O czym będą rozmawiać? Na pewno nie zabraknie dyskusji na temat trwającej wojny w Ukrainie czy występu Polaków na mundialu w Katarze. Podobno panowie nie przejdą również obojętnie obok informacji o końcu Jacka Kurskiego w TVP czy wyznania Edyty Górniak, która ma rzekomo być na Ziemi już od 4000 lat.

Redakcja poleca

Słuchaj audycji „Nie mam pytań” z Robertem Górskim w niedzielę, 1 stycznia w godz. 17:00-19:00. Wywiad będzie dostępny również w formie podcastu na player.radiozet.pl oraz w serwisie YouTube.

„Nie mam pytań” to niedzielny program Radia ZET, w którym Szymon Majewski rozmawia z ludźmi ze świata kultury, sztuki, telewizji i polskiego show-biznesu. Wszystko po to, aby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej, nieznanej dotąd strony.

Poniżej możesz posłuchać niedawnego odcinka „Nie mam pytań” z udziałem Martyny Wojciechowskiej: