Obserwuj w Google News

Oskar Cyms z debiutancką płytą "Nigdy wcześniej" w Radiu ZET. "To moje dziecko"

2 min. czytania
17.11.2023 15:05

Oskar Cyms zaprezentował debiutancką płytę „Nigdy wcześniej”, którą promuje najnowszy singiel o tym samym tytule. W piątek autor hitów „Daj mi znać” i „Na niebie” pojawi się w Radiu ZET, gdzie opowiedział o swoim pierwszym albumie w karierze.

Oskar Cyms Radio ZET
fot. Radio ZET

Kariera Oskara Cymsa rozwija się w zawrotnym tempie. Radiowe przeboje, sukcesy w programach telewizyjnych, a nawet wielki letni hit. Przypomnijmy, że to właśnie jego hit „Niech mówią” został przebojem lata Radia ZET i Polsatu. Teraz pora na debiutancką płytę, która jest  już dostępna we wszystkich sklepach oraz serwisach streamingowych.

Redakcja poleca

Oskar Cyms wydał debiutancką płytę „Nigdy wcześniej”

Na debiutanckim albumie Oskara Cymsa „Nigdy wcześniej” znalazło się 11 piosenek, w tym dobrze znane z anteny Radia ZET hity „Daj mi znać”, „Niech mówią” i „Na niebie”. Płyta zwycięzcy „Twoja twarz brzmi znajomo” powstała we współpracy z Hotelem Torino.

- Bardzo się cieszę. To moje dziecko. Na ten moment pierwsze - wyznał Oskar na antenie Radia ZET.

Najnowszy singiel „Nigdy wcześniej” przywołuje znane przez wszystkich powiedzenie – „Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki”. Bywają jednak sytuacje, w których serce ciągnie nas do przeszłości i osób, które wiele dla nas znaczyły, a ich brak wywołuje w nas niepokój i tęsknotę.

Oglądaj

W czwartek, dzień przed premierą krążka, Oskar Cyms zagrał koncert z premierowym materiałem. Nie zabrakło gości na scenie, m.in. Dawida Kwiatkowskiego i Kasi Stankiewicz. Na miejscu pojawiła się również ekipa Radia ZET. Okazuje się, że wokalista zagrał koncert mimo poważnych kłopotów ze zdrowiem - tuż przed stracił głos.

- Do dzisiaj się to ciągnie. Wczoraj jeszcze przed koncertem dwa razy byłem u foniatry. Pani stwierdziła ostre zapalenie krtani i tchawicy. Jakoś zaradziliśmy. Dało radę zagrać koncert. Było magicznie. Wspaniały wieczór.

Nie przegap
Wersow Oskar Cyms Radio ZET
10 Zobacz galerię
fot. Radio ZET