Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Nagły telefon przed rezonansem: „Ma Pani aluminium w domu?”

2 min. czytania
02.02.2023 16:00
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Pani Mariola otrzymała dość niespodziewany telefon przed badaniem rezonansem magnetycznym.

Nosel wkręca w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ WSZYSTKICH WKRĘTÓW NOSELA

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Nagły telefon przed rezonansem: „Ma Pani aluminium w domu?”

Zgryzota Dorota jest odpowiedzialna za pacjentów skierowanych na badanie rezonansem magnetycznym. Oddziałowa musiała pilnie skontaktować się z panią Mariolą.

Rezonans magnetyczny, jak sama nazwa wskazuje, to jest elektronika. Jeśli go robimy, musimy mieć tzw. uziemienie. Uziemienie będzie poprzez zgrzanie aluminium – mówi Zgryzota Dorota.

Nie mogę tak teraz jechać, ponieważ też mam wizyty umówione. Nie dam rady tak pojechać – odpowiada zaskoczona słuchaczka.

Ostatnie dni konkursu "Odsetki od Zetki". Jak się zgłosić i wygrać rok bez kredytu?

Powinna Pani zrobić to domowym sposobem. Ma Pani aluminium w domu?

No na pewno jakieś mam.

Najlepiej i najszybciej wziąć taką rolkę do ciasta. Wersją srebrną na zewnątrz. Wtedy ciepłym powietrzem Pani to rozgrzewa, żeby przylegała do kolana.

Co na to Pani Mariola? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca