Obserwuj w Google News

Mrozu gwiazdą Bestsellerów Empiku. „Na pewno wystąpię w duecie, a może nawet w dwóch!”

3 min. czytania
07.02.2023 16:20
Zareaguj Reakcja

Mrozu to jedna z gwiazd, które zaśpiewają podczas Bestsellerów Empiku 2022. W specjalnym wywiadzie w „Plus/Minus Liście Radia ZET Extra” wokalista opowiedział o szczegółach występu na nadchodzącej gali. „Na pewno wystąpię w co najmniej jednym duecie, a może nawet w dwóch” – zapowiada Mrozu.

Mrozu Radio ZET
fot. Radio ZET

Bestsellery Empiku 2022 odbędą się już 7 lutego. Gala będzie nawiązywać muzycznie do szalonych i kolorowych lat siedemdziesiątych, a za oprawę muzyczną gali odpowiada uznany producent i aranżer, Kuba Galiński. Na scenie zaprezentuje się m.in. Mrozu, który wpadł do Radia ZET, aby zdradzić szczegóły występu. Będzie się działo!

Redakcja poleca

Mrozu w Radiu ZET o występie na Bestsellerach Empiku 2022

Na gali Bestsellery Empiku 2022 pod patronatem Radia ZET zobaczymy Agnieszkę Chylińską, sanah, Ralpha Kaminskiego, Margaret czy Vito Bambino. Pojawi się również Mrozu, który już nie może doczekać się występu.

Gala Empiku jest o tyle wyjątkowa, że na tego typu koncercie pojawiają się duety, które nigdy wcześniej nie miały swojej premiery live. Na pewno wystąpię w co najmniej jednym duecie, a może nawet w dwóch. Żeby było to jeszcze bardziej efektowne i zaskakujące, nie mogę jeszcze zdradzić, z kim ten duet będzie. Myślę, że będziecie ukontentowani i pełni radości z dźwięków, które będą wypływały z telewizora. Zdradzę, że będą to piosenki z albumu „Złote bloki”.

Bestsellery Empiku 2022 z Radiem ZET. Kto wystąpi na gali? Wśród gwiazd Podsiadło, sanah, Mrozu

Transmisja gali pod hasłem #swiatsiezmienia rozpocznie się o 20:15 na antenie TVN. O 19:45 na Facebooku i YouTube ruszy streaming online z relacją zza kulis, wywiadami, komentarzami na gorąco i dodatkowymi występami muzycznymi. Galę poprowadzi Marcin Prokop, natomiast gospodarzami transmisji internetowej będą: Red Lipstick Monster i Karol Paciorek.

Mrozu w Radiu ZET o płycie „Złote bloki” i wymarzonym duecie

Mrozu ma za sobą miesiące pełne wyjątkowych koncertów. W trakcie trasy koncertowej artysta nabawił się kontuzji stawu skokowego, ale mimo problemów zdrowotnych kontynuował występy i świetnie bawił się razem z widzami.

 Dzisiaj już przyszedłem tutaj bez kul, ortezy i stabilizatora. Staw skokowy zaczyna dochodzić do siebie.

Bestsellery Empiku 2022: znamy nominowanych. Kto ma szansę na nagrodę? [NOMINACJE]

Podczas ostatnich koncertów Mrozu promował utwory ze swojego albumu „Złote bloki”, które ukazał się w kwietniu zeszłego roku.

Mogę powiedzieć, że to moja ulubiona płyta. Jest świetna. Jestem z niej dumny. To jest właśnie album, a nie sytuacja, kiedy robię dwa hity, dwa single, a reszta to tak, żeby zgodziło się te 40 minut na krążku. Z każdej piosenki jestem zadowolony. Każda jest inna, ale zarazem spójna brzmieniowo. (…) Fajnie, że udało mi się znaleźć drogę. Jestem trochę poza wyścigiem na coraz to bardziej nowoczesne kawałki albo wyścigiem za trendami, które obecnie panują. Odnalazłem siebie w tych brzmieniach oldschoolowych – mówi Mrozu i dodaje: „Na pewno będę szedł drogą zgodną z samym sobą. (…) To jaka wychodzi moja płyta, zależy od tego, jak się obecnie czuję i jakie mam doświadczenia, czego słucham na dany moment. Często sobie eksperymentuję, jak robię albumy i gdzieś sobie odjeżdżam. Na samym końcu tworzą się z tego piosenki. Szczere i z serca. Tym chciałbym się kierować".

Gość „Plus/Minus Listy Radia ZET Extra” przyznał, że przy tworzeniu muzyki uwielbia współpracować z innymi. Zdradził słuchaczom swój wymarzony duet.

Mark Ronson to jest taka osoba, z którą chciałbym współpracować. Zrobił genialne płyty z Amy Winehouse i Bruno Marsem. Chciałbym sobie pojamować i pobawić się muzyką z Andersonem .Paakiem i Bruno Marsem. To byłoby coś fantastycznego.

Pełna rozmowa z Mrozu dostępna jest poniżej: