Obserwuj w Google News

Miley Cyrus znów śpiewa o byłym mężu? W nowym singlu „Jaded” przyznaje, że żałuje

1 min. czytania
16.05.2023 10:04
Zareaguj Reakcja

Miley Cyrus wybrała nowy singiel promujący jej najnowszy album „Endless Summer Vacation”. Mowa o utworze „Jaded”, w którym wokalistka po raz kolejny wraca do przeszłości i wspomina nieudany związek.

Miley Cyrus
fot. mat. prasowe

Miley Cyrus może pochwalić się jednym z największych hitów ostatnich lat. Mowa oczywiście o przeboju „Flowers”, na którego punkcie oszalał cały świat. Świadczą o tym chociażby liczne rekordy pobite przez wydany na początku stycznia tego roku singiel. Piosenka osiągnęła miliard odtworzeń na Spotify w zaledwie 112 dni, co jest najlepszym wynikiem w historii platformy.

Bon rozdaje Radio ZET. Zgłoś się do naszej zabawy i wygraj gotówkę na wakacje!

Redakcja poleca

Miley Cyrus – „Jaded”. W nowym singlu znów śpiewała o byłym mężu?

Pop-rockowa ballada „Jaded” to kolejny singiel, po wspomnianym „Flowers” i przebojowym „River”, promujący płytę „Endless Summer Vacation”. Jak opowiadała sama wokalistka, album to list miłosny do Los Angeles. Nie brakuje też wielu nawiązań do relacji z byłym mężem i aktorem, Liamem Hemsworthem.

Jednym z utworów poruszającym temat nieudanego związku jest właśnie najnowszy singiel „Jaded”. Miley Cyrus wprost przyznaje, że żałuje różnych sytuacji z przeszłości, a nawet przeprasza tę drugą osobę.

Przykro mi, że jesteś zmęczony. Mogłam Cię zabrać w różne miejsca. Jesteś teraz samotny i nienawidzę tego. Przykro mi, że jesteś zmęczony – śpiewa Miley w refrenie.