Obserwuj w Google News

Gorące nowości w Radiu ZET: Oskar Cyms i Bebe Rexha & Snoop Dogg

1 min. czytania
15.05.2023 15:58
Zareaguj Reakcja

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi przebojami? Słuchaj Radia ZET. Czekają na Ciebie na naszej antenie muzyczne nowości od autora przeboju „Daj mi znać” Oskara Cymsa oraz amerykańskiej gwiazdy, Bebe Rexha, która nagrała utwór ze Snoop Doggiem. Nie możesz ich przegapić!

Oskar Cyms
fot. mat. prasowe

Nowości w Radiu ZET: Oskar Cyms i Bebe Rexha & Snoop Dogg

Oskar Cyms – „Niech mówią”

Oskar Cyms zachwycił słuchaczy Radia ZET hitami „Daj mi znać” i „Nic więcej”. Młody wokalista zaprezentowały kolejny singiel, które już wkrótce może stać się przebojem.

Utwór opowiada o bezgranicznej więzi, która jest w stanie przetrwać nawet koniec świata. Nawet, gdy spadnie ostatnia z gwiazd i świat się będzie kończył, pozostaniemy razem, we dwoje, a oni niech sobie mówią co chcą… Jeśli w to nie wierzą, to ich sprawa. Niech się kończy świat, my będziemy ten koniec oglądać jak najciekawszy seans w kinie – mówi artysta.

Bebe Rexha & Snoop Dogg – „Satellite”

Pod koniec kwietnia Bebe Rexha wydała swój trzeci album studyjny zatytułowany po prostu „Bebe”, który promowały dobrze już znane hity „I'm Good (Blue)” i „Heart Wants What It Wants”. Pora na kolejny singiel, czyli „Satelite”.

Do utworu powstał animowany klip rozgrywający się w kosmosie i nawiązujący do kultowej kreskówki Hanna-Barbera – "Jetsonowie".