Obserwuj w Google News

Silna i pewna siebie Miley Cyrus powraca z "Flowers". Piątkowa premiera w Radiu ZET

1 min. czytania
13.01.2023 10:34
Zareaguj Reakcja

Miley Cyrus nie potrzebuje mężczyzny, aby kupić sobie kwiaty. Piosenkarka zaprezentowała premierowy singiel „Flowers”, który jest pierwszą zapowiedzią jej ósmej płyty. Czy w najnowszym utworze artystka nawiązuje do swojego byłego męża, Liama Hemswortha?

Silna i pewna siebie Miley Cyrus powraca z "Flowers". Piątkowa premiera w Radiu ZET
fot. Materiały prasowe

Miley Cyrus otwiera nowy rozdział w swojej karierze. „Endless Summer Vacation” to tytuł ósmego albumu piosenkarki, który wkrótce ujrzy światło dzienne. Właśnie ukazał się pierwszy utwór promujący wydawnictwo – singiel „Flowers”.

Redakcja poleca

Miley Cyrus – „Flowers”. Premiera w Radiu ZET

Miley Cyrus tanecznym krokiem wchodzi w 2023 rok. Wraz z najnowszym singlem „Flowers” wokalistka pokazuje, że kocha i akceptuje siebie, a kwiaty i taniec może zapewnić sobie sama.

Utwór promuje oficjalny teledysk w stylu „fashion:” wymyślony przez samą Miley i wyreżyserowany przez Jacoba Bixenmana. W wideoklipie widzimy pewną siebie Cyrus, która tańczy, ćwiczy, pływa i przechadza się po wielkiej willi w Los Angeles.

Natychmiast po premierze fani zaczęli interpretować tekst „Flowers”, który zdaniem wielu nawiązuje do zakończonego już związku Miley z Liamem Hemsworthem. Co ciekawe, piosenka ukazała się dokładnie w dniu 33. urodzin australijskiego aktora.

Album „Endless Summer Vacation” ukaże się 10 marca. Płyta jest listem miłosnym do jej ukochanego miasta, czyli Los Angeles. Nagrany w Mieście Aniołów krążek został wyprodukowany z Kidem Harpoonem, Gregiem Kurstinem, Mike WiLL Made-It i Tylerem Johnsonem.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/mat.prasowe