Obserwuj w Google News

Loreen i Lanberry & Tribbs. Gorące nowości na antenie Radia ZET, które musisz usłyszeć

2 min. czytania
30.10.2023 11:45
Zareaguj Reakcja

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi przebojami? Słuchaj Radia ZET. Czekają na Ciebie na naszej antenie muzyczne nowości od zwyciężczyni ostatniej Eurowizji, Loreen, a także Lanberry i Tribbsa. Nie możesz ich przegapić! 

loreen lanberry tribbs
fot. mat. prasowe

Nowości w Radiu ZET: Loreen i Lanberry & Tribbs

Loreen – „Is It Love”

Loreen zaprezentowała pierwszy od czasu zwycięstwa na Eurowizji 2023 singiel zatytułowany „Is It Love”. W oficjalnym teledysku piosenkarka oddaje hołd swoim korzeniom oraz dziedzictwu północnoafrykańskiej kultury, z której wywodzi się artystka. Klip nagrano na pustyni w Tunezji.

– Praca z Loreen przy podkreśleniu znaczenia kultury Afryki Północnej oraz możliwość jej promowania na całym świecie były mi przeznaczone. Nadajemy na tych samych falach. Nasze korzenie pozwoliły mi na ugruntowanie mojej artystycznej esencji. Gdy tylko pojawiliśmy się na planie, natychmiast znaleźliśmy wspólny język i było oczywiste, że razem zrobimy odpowiednie wspólne kroki w imię sztuki. Do opisania mojej ekipy z planu mogę użyć jedynie takich określeń jak ciężka praca, cierpliwość i pasja. Niesamowicie doceniam i dziękuję wszystkim, którzy obdarzyli nas zaufaniem oraz poświęcili swoją energię, by przemienić wizję w rzeczywistość – mówi Moncef Henaien, reżyser klipu „Is It Love”.

Oglądaj

Lanberry & Tribbs – „Dzięki, że jesteś”

Duet Lanberry i Tribbsa to pochwała przyjaźni i eskapizmu. Jak mówi sama piosenkarka, utwór ma zachęcać do celebrowania każdych, nawet najmniejszych momentów w życiu.

– Na co dzień jesteśmy zabiegani, przytłoczeni milionem spraw i stresujących informacji, ale warto się na chwilę zatrzymać, zobaczyć małe, drobne rzeczy, które mają moc wywoływania uśmiechu na naszej twarzy – wyznaje Lanberry.

– Jako autor muzyki i producent, chciałem przekazać wdzięczność za te drobne rzeczy, które sprawiają, że życie jest wyjątkowe. To mój muzyczny sposób na podziękowanie za te małe, ale piękne wspomnienia, które tworzą naszą historię – dodaje Tribbs.

Oglądaj