Obserwuj w Google News

Kylie Minogue szczerze w Radiu ZET. „Bywało, że byłam pomijana”

Piotr Krajewski
3 min. czytania
23.10.2023 11:47
Zareaguj Reakcja

Kylie Minogue to jedna z największych światowych ikon muzyki pop. We wrześniu ukazał się jej szesnasty już album „Tension” promowany przez wielki przebój „Padam Padam”. Australijska gwiazda w rozmowie z Magdą Barczyk przyznaje, że nie spodziewała się takiego sukcesu swojej nowej muzyki.

Kylie Minogue
fot. mat. prasowe

Kylie Minogue może pochwalić się wieloma utworami, które na stałe zapisały się w kanonie najsłynniejszych popowych hitów. "Can't Get You Out of My Head", "I Should Be So Lucky" czy "Spinning Around" to zaledwie tylko kilka z jej przebojów. W tym roku 55-letnia gwiazda powróciła z dość eksperymentalnym albumem „Tension”, który zachwycił słuchaczy i krytyków muzycznych. Kylie Minogue gościła w podcaście Radia ZET „To się nagrywa”, w którym zareagowała na spore zamieszanie wokół jej najnowszego repertuaru.

Redakcja poleca

Kylie Minogue w Radiu ZET o nowej płycie „Tension” i przeboju „Padam Padam”

„Padam Padam” to tegoroczny przebój Kylie Minogue, który podbił listy przebojów również w Polsce. Taneczny utwór zdobył także niezwykłą popularność w serwisie TikTok, co zaskoczyło samą artystkę. Jak sama dodaje, to dla niej bardzo dobry czas.

Kiedy utwór „Padam Padam” stał się viralem, pomyślałam, że przeżywam to po raz pierwszy! Obserwowanie tego jak dzień po dniu, a nawet kolejne godziny przynosiły nowe odsłuchania, było niesamowite! Pisali znajomi, wysyłali mi TikToki, różne memy, naprawdę mnie to bawiło. (…) Przeszłam przez wiele etapów – od momentów, kiedy miałam 18 czy 19 lat. Bywało, że jako najmłodsza w biznesie byłam pomijana, bo mówiono, że jeszcze nie wiem, co robię i tak dalej. Teraz mam swój tiktokowy przełom, grają mnie radia, co nie było takie oczywiste przez jakiś czas, i to jest dla mnie ważne. Poza tym widzę, że świętują ze mną także inni, czerpią inspirację, bo widzą, że można, mimo że ktoś powiedziałby, że się nie da w twoim życiu, w twoim świecie czy karierze. Nie należy słuchać tych, którzy mówią, że jakieś drzwi się zamknęły. Trzeba te drzwi otworzyć i wtedy wydarzą się niezwykłe rzeczy.

Oglądaj

W rozmowie z Magdą Barczyk Kylie Minogue nie ukrywa, że jest niezwykle wdzięczna za to, iż jej muzyka trafia do kolejnych pokoleń słuchaczy.

– Przez całą moją karierę przechodziłam przez różne etapy, co jest zupełnie normalne, bywało zdecydowanie ciszej i spokojniej. To wiele mnie nauczyło, przede wszystkim tego, by doceniać momenty takie jak teraz. Oczywiście wiem, że taki stan rzeczy nie będzie wieczną historią, ale cieszę się każdą chwilą razem z fanami. Co więcej – kolejne pokolenia słuchają piosenek „Padam Padam” czy „Tension”, a potem układają im się puzzle, że „O, to ta babka od „La la la” (utwór „Can't Get You Out of My Head” - przyp.red.). To mnie cieszy, bo nowe osoby zagłębiają się w moją twórczość. Naprawdę mam co świętować i jestem za to bardzo wdzięczna.

Oglądaj

Pełna rozmowa z Kylie Minogue w Radiu ZET dostępna jest poniżej:

Nie przegap