Obserwuj w Google News

Daria Zawiałow napisała piosenkę dla zmarłej babci. "Była moją największą fanką"

2 min. czytania
23.10.2023 10:28
Zareaguj Reakcja

Daria Zawiałow wydała nowy album „Dziewczyna Pop”, gdzie porusza wiele różnych tematów. W rozmowie z Marcinem Wojciechowskim artystka opowiedziała o piosence „Ballada o Niej”, która jest hymnem dla zmarłej babci. – To jeden z najsmutniejszych utworów tej płyty – przyznaje artystka.

Daria Zawiałow
fot. mat. prasowe

„Dziewczyna Pop” to najnowsza płyta Darii Zawiałow, która pokryła się złotem jeszcze przed oficjalną premierą. Na albumie, oprócz wielkich popowych przebojów, znajdziemy także mocniejsze gitarowe brzmienia. Wokalistka gościła w weekendowej audycji „Czas wolny w Radiu ZET” Marcina Wojciechowskiego, gdzie opowiedziała o pracy nad krążkiem.

Redakcja poleca

Daria Zawiałow napisała piosenkę dla zmarłej babci

Daria Zawiałow nie ukrywa, że utwór „Ballada o Niej” to jedna z najważniejszych piosenek na całym albumie. W wywiadzie w Radiu ZET piosenkarka ujawniła jej znaczenie.

To jeden z najsmutniejszych utworów tej płyty. Opowiada o rozstaniu z moją ukochaną babcią, która odeszła od nas w czerwcu. To dosyć świeża sprawa, a ja byłam z babcią bardzo blisko. Wychowywałam się z babcią, mieszkałam z nią przez 12 lat. Zawsze byłyśmy przyjaciółkami. Odeszła niespodziewanie.

Oglądaj

Wokalistka dodaje, że to ostatni utwór stworzony na płytę "Dziewczyna Pop". Jak sama przyznała, po nagłym odejściu ukochanej osoby musiała wyrzucić z siebie wszystkie emocje.

Babcia była moją największą fanką. Zbierała wycinki z gazet. Zawsze czekała na każdy mój utwór. Znała każdy mój utwór. Cieszę się, że ma swoją piosenkę. Specjalnie dla niej. Mam nadzieję, że gdzieś tam patrzy się na mnie i ją lubi.

Pełna rozmowa z Darią Zawiałow w Radiu ZET dostępna jest poniżej:

Nie przegap