Obserwuj w Google News

Daria Zawiałow o relacji z Rubensem. Szczerze odpowiedziała

2 min. czytania
24.10.2023 10:21

„Dziewczyna Pop” to najnowsza płyta Darii Zawiałow. Piosenkarka pojawiła się w Radiu ZET, gdzie o nowej muzyce i nie tylko porozmawiała z Marcinem Wojciechowskim. W wywiadzie odniosła się także do relacji z Rubensem.

Daria Zawiałow Rubens
fot. mat. prasowe

Daria Zawiałow zaprezentowała nowy album „Dziewczyna Pop”, który jeszcze przed oficjalną premierą uzyskał status złotej płyty, a promujące go single „FIFI HOLLYWOOD” i „Z Tobą na chacie” zrobiły furorę na antenie Radia ZET. Artystka gościła w weekendowej audycji „Czas wolny w Radiu ZET”.

Redakcja poleca

Daria Zawiałow o relacji z Rubensem. Szczerze odpowiedziała

Wokalistka stworzyła płytę „Dziewczyna Pop” razem z producentem Bartoszem Dziedzicem. Na albumie możemy usłyszeć także Taco Hemingwaya, którego możemy usłyszeć w piosence "SUPRO". Okazuje się, że gościnnie pojawił się również wokalista i gitarzysta, Rubens.

– Gra na gitarze. W „Dziwnej” gra solo, gra też całą „Balladę znad rzeki” od początku do końca. Poszliśmy po prostu do studia, usiedliśmy naprzeciwko siebie i nagraliśmy to jednym take’iem.

Oglądaj

Daria Zawiałow i Rubens nie kryją, że są parą. Marcin Wojciechowski zapytał piosenkarkę o relację z muzykiem.

– Mamy taki mindset na zasadzie: praca to praca. Można się przełączyć. Mam to całkowicie obcykane. (…) Docieramy się. Jest dobrze. Sprawy zawodowe to sprawy zawodowe, a nasze sprawy prywatne to są nasze sprawy prywatne. Tak do tego podchodzimy. Jest zdrowo i dobrze.

Pełna rozmowa z Darią Zawiałow w Radiu ZET dostępna jest poniżej:

Blanka Radio ZET
14 Zobacz galerię
fot. Radio ZET