Obserwuj w Google News

Koniec wakacji? Nie w Radiu ZET! Świętuj z nami ostatni wakacyjny piątek

1 min. czytania
01.09.2023 10:43
Zareaguj Reakcja

1 września kojarzy się wszystkim z końcem wakacji. Ale nie w Radiu ZET! Plaża, słońce, hawajskie koszule. U nas wciąż panuje wakacyjny klimat, który świętujemy… zupełnie nową ramówką. Nowe programy, nowi prowadzący, nowe atrakcje. Świętuj z nami ostatni moment wakacji.

Kamil Baleja Marek Starybrat Bartosz Gajda Radio ZET
fot. Radio ZET

To już naprawdę koniec lata? Wcale nie! Przecież wciąż mamy wakacje. Polecamy więc Wam spędzić ten ostatni wakacyjny weekend razem z Radiem ZET, bo tu się dzieje!

W porannym programie „Dzień Dobry Bardzo” powitało Was w iście wakacyjnym klimacie nasze nowe wybuchowe trio, czyli Kamil Baleja, Marek Starybrat i Bartosz Gajda. Wakacje wcale się nie skończyły, więc przez cały dzień stawiamy na prawdziwą letnią atmosferę.

Koszule hawajskie? Mamy! Wygodne klapki? Są! Pyszny wakacyjny drink? Robi się! A może też leżak i parawan? Nie ma sprawy. Załatwimy nawet słońce.

Spędź z nami ostatnie wakacyjne chwile. Naprawdę warto. Skoro wakacje wciąż trwają, to mamy dla naszych słuchaczy wyjątkowe zestawy wakacyjne. Przez cały dzień słuchaj Radia ZET i wygrywaj!

SŁUCHAJ RADIO ZET ONLINE

Ewelina Pacyna Radio ZET
fot. Radio ZET