Obserwuj w Google News

IGNACY zabiera nas do Central Parku. Autor hitu „Czekam na znak” wydał debiutancką płytę

2 min. czytania
20.10.2023 13:36
Zareaguj Reakcja

IGNACY, jeden z najciekawszych polskich debiutantów, zaprezentował właśnie swoją pierwszą płytę zatytułowaną „Central Park”, którą zaprasza nas do świata pełnego „emocji, myśli i doświadczeń ostatnich kilku lat”. Już po godz. 19:00 w piątkowej Liście Przebojów Radia ZET „Lubię to!” nasi słuchacze będą mogli wygrać debiutancki krążek autora hitów „Czekam na znak” czy „To co mam”.

Ignacy
fot. mat. prasowe

IGNACY dał się poznać wielu widzom dzięki programowi „The Voice of Poland”, gdzie w 2020 roku dotarł aż do ćwierćfinału. Serca słuchaczy Radia ZET podbił utworami „Czekam na znak”, „To co mam” czy „Samoloty”. Jego najnowszy singiel „Niepewność” to jedna z naszych propozycji do Listy Przebojów Radia ZET „Lubię to!”.

Lista Przebojów Radia ZET „Lubię to!”: głosuj na utwór „Niepewność”

Redakcja poleca

IGNACY wydał debiutancką płytę „Central Park”

Na debiutanckiej płycie Ignacego pojawiło się jedenaście piosenek, w tym wyjątkowe duety z Zalią i Pauliną Przybysz. Młody wokalista chce, aby jego pierwszy album był dla słuchaczy „oazą spokoju” w coraz szybciej pędzącej rzeczywistości.

Mój debiutancki album „Central Park” to zbiór emocji, myśli i doświadczeń z ostatnich kilku lat. Opowiadam w nim historie o bliskości i relacjach, które pozornie banalne, dotykają każdego z nas. Album zacząłem tworzyć w wieku 15 lat. Przez ten czas kilka razy próbowałem odnaleźć własne „ja” i spojrzeć na swoje emocje z różnych perspektyw. Mam nadzieję, że piosenki na nadchodzącym albumie poruszą Was z różnych stron. Znajdziecie tam kawałki, które możecie już kojarzyć, ale jest tam także dużo nowego, zaczynając od ostatniego singla „Bez”. W moim tytułowym „Central Parku” spotyka się wiele historii opowiedzianych na albumie. To miejsce, w którym pozwoliłem uczuciom znaleźć swój punkt odniesienia i zrozumiałem, że przeżywanie ich na wiele sposobów jest jedyną drogą rozwoju. Central Park jest też dla mnie symbolicznym miejscem muzycznych spotkań, do którego Was serdecznie zapraszam!” – mówi Ignacy.

Oglądaj

Ignacy – trasa koncertowa. Gdzie i kiedy koncerty?

Premierze albumu towarzyszyć będzie trasa koncertowa „Central Park Tour”, która startuje już w listopadzie. IGNACY odwiedzi 7 polskich miast: Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawę, Gdańsk i Szczecin.

Oglądaj

Nie przegap
Blanka Radio ZET
14 Zobacz galerię
fot. Radio ZET