Obserwuj w Google News

Feel i nowy singiel "Hejnał". Premiera w Radiu ZET w środę po 19:00

2 min. czytania
20.09.2023 14:48
Zareaguj Reakcja

Feel powraca z zupełnie nowym singlem zatytułowanym „Hejnał”, który idealnie sprawdzi się na nadchodzącą jesień. Premiera na naszej antenie już w środę po godz. 19:00 w Liście Przebojów Radia ZET „Lubię to!”.

Feel Hejnał
fot. mat. prasowe

Feel podbił listy przebojów utworami „Jak anioła głos”, „Gotowi na wszystko” czy „No pokaż na co cię stać”. Popularny zespół otwiera kolejny rozdział w swojej karierze.

Urodzinowa trasa Radia ZET. Wypełnij formularz i wyślij nam swoje życzenie

Redakcja poleca

Feel i nowy singiel „Hejnał”. Premiera w Radiu ZET

„Hejnał” to najnowsza propozycja zespołu z Piotrem Kupichą na czele. Tym razem Feel chce zachęcić słuchaczy do tego, aby nauczyć się wykorzystywać refleksje na temat życia i przyszłości. To właśnie one mogą napędzać nas do działania.

Życie dostarcza nam wiele różnych doświadczeń, wyzwań i możliwości. Jest pełne różnorodności i nieprzewidywalności. Bez względu na koleje naszego losu, życie trzeba „wypić” tak jakie ono jest, nie warto się poddawać, ale czerpać z życia garściami. Oddajemy Wam naszą najnowszą propozycje muzyczną. Kiedy w domach zagości jesień i wymusi na nas moment zadumy, każdy z nas odnajdzie w sobie tą szczerą i szukającą szczęścia osobę, na której został zbudowany cały nasz dorosły, piękny świat. Przenieśmy się zatem w czasie i pijmy teraz nasze życie na hejnał!

Oglądaj

Nie przegap