Obserwuj w Google News

Dzień Parawanów w Radiu ZET. Wpadnij 5 sierpnia do Władysławowa i zgarnij parawan od Nosela

2 min. czytania
03.08.2023 14:44
Zareaguj Reakcja

Chcesz zgarnąć wyjątkowy czerwono-biały parawan, który idealnie sprawdzi się nad morzem? Nie ma sprawy. Już 5 sierpnia Radio ZET zaprasza na Dzień Parawanów we Władysławowie, gdzie na plaży będzie czekał na Ciebie Kamil Nosel z mnóstwem atrakcji. Od 2 sierpnia wyjątkowe parawany możesz wygrać także na naszej antenie!

Dzień Parawanów Radio ZET
fot. Radio ZET

Dzień Parawanów w Radiu ZET. Specjalnie dla słuchaczy lubiących wypoczynek nad polskim morzem przygotowaliśmy coś specjalnego – czerwono-białe parawany. Chciałbyś zgarnąć jeden z nich? Koniecznie wpadnij do Władysławowa!

Radio ZET nr 1 w moim samochodzie. Zgarnij czerwoną Hondę lub 10 000 zł na tankowanie przez cały rok

Redakcja poleca
Jonas Brothers
Koncert Przebój Lata Radia Zet i Polsatu Magiczne Zakończenie Wakacji 2023

Dzień Parawanów w Radiu ZET. Wpadnij 5 sierpnia na plażę we Władysławowie

Już w sobotę, 5 sierpnia od godz. 10:00 nasza ekipa z Kamilem Noselem na czele będzie obecna na plaży we Władysławowie (wejście nr 1). Czeka tam na Ciebie miasteczko Radia ZET, a w nim mnóstwo atrakcji i… parawany, które będą twoimi idealnymi towarzyszami podczas odpoczynku nad wodą. W końcu to prawdziwy symbol polskich plaż.

Zanim jednak wyruszymy z naszymi wyjątkowymi parawanami do popularnego kurortu nad Bałtykiem, w dniach 2-4 sierpnia będziesz mógł zdobyć je także na naszej antenie. Słuchaj uważnie Radia ZET po godz. 15:00 i zadzwoń w odpowiednim momencie na numer 321 321 321.

Jeśli przez najbliższe dni spędzasz swój urlop we Władysławowie lub okolicach i chciałbyś dobrze się bawić, Radio ZET będzie obecne na tamtejszej plaży nie tylko 5 sierpnia, ale również dzień wcześniej. W piątek i sobotę zawitamy tam z naszą akcją „A może nad morze…” pełną atrakcji i animacji dla całej rodziny. Wyjątkowa strefa relaksu, konkursy z nagrodami, boisko do piłki plażowej, symulator deski surfingowej, strefa kulinarna czy zajęcia taneczno-ruchowe. Z nami na pewno nie będziesz się nudzić. Nasze miasteczko będzie czynne w godz.10:00-15:00.

Redakcja poleca
Earth Festival 2023 Uniejów
Dzień Parawanów Radio ZET
fot. Radio ZET