Obserwuj w Google News

Jonas Brothers z pierwszym koncertem w Polsce! Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Artykuł promocyjny
3 min. czytania
31.07.2023 09:15
Zareaguj Reakcja

Jonas Brothers wystąpią 30 maja 2024 roku w Krakowie. Grupa złożona z trzech braci to obecnie jeden z najpopularniejszych amerykańskich zespołów. Świadczą o tym hity „Sucker”, „Waffle House” czy „Leave Before You Love Me”, które w ostatnich latach podbiły listy przebojów. Na koncert Jonas Brothers zaprasza Radio ZET.

Jonas Brothers
fot. mat. prasowe

Jonas Brothers z pierwszym koncertem w Polsce. Amerykański zespół ogłosił właśnie 50 nowych dat koncertowych. W ramach trasy koncertowej „The Tour” grupa łącznie wystąpi w 86 miastach na całym świecie, w tym w Paryżu, Mediolanie, Londynie, Dublinie, Sydney, Auckland, Nowym Jorku, Los Angeles, Chicago i… Krakowie! Każdego wieczoru bracia zaprezentują hity pochodzące z wydanych dotychczas pięciu albumów. Kiedy rusza sprzedaż bilety?

Jonas Brothers w Polsce 2024. Koncert TAURON Arena Kraków [DATA, BILETY]

Jonas Brothers wystąpią 30 maja 2024 roku w TAURON Arena Kraków. Przedsprzedaż biletów dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 2 sierpnia o godz. 10:00. Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster wystartuje w czwartek, 3 sierpnia o godz. 10:00, a sprzedaż ogólna biletów rozpocznie się 4 sierpnia na LiveNation.pl o godz. 10:00.

Trasa „The Tour”, której produkcją zajmuje się Live Nation, rozpocznie się dwoma wyprzedanymi już koncertami na Yankee Stadium 12 i 13 sierpnia. Podczas tournée nie zabraknie wyjątkowej opcji VIP, w której znajdą się różnorodne pakiety dla fanów, aby wrażenia z koncertu osiągnęły wyższy poziom. Pakiety różnią się od siebie, ale wszystkie obejmują zarezerwowane bilety premium, zaproszenie do pre-show VIP Lounge, specjalnie zaprojektowane upominki VIP Jonas Brothers i wiele więcej. Więcej informacji można znaleźć na vipnation.eu.

Kariera Jonas Brothers

Ostatni pełnometrażowy album Jonas Brothers „The Album", wyprodukowany przez Jona Belliona [Justin Bieber, Maroon 5, Halsey], został wydany 12 maja 2023 roku przez Republic Records i rozpoczął nową erę dla zespołu. Płyta zawiera ich najnowsze przeboje „Waffle House" i „Wings". Niedawno połączyli siły z TOMORROW X TOGETHER przy współpracy nad „Do It Like That", wyprodukowanej przez Ryana Teddera. Zespół rozpoczął również rok 2023 od odsłonięcia swojej gwiazdy na Hollywoodzkiej Alei Gwiazd 30 stycznia 2023 roku.

Singel „Sucker", pięciokrotnie nagrodzony platyną, zadebiutował na pierwszym miejscu listy Hot 100 magazynu Billboard, stając się pierwszym numerem jeden dla zespołu i pierwszym debiutem na szczycie listy Hot 100 dla zespołu w tym stuleciu. Zespół wydał również, dzięki oryginalnej produkcji Amazon, film dokumentalny „Chasing Happiness", który dokumentuje drogę braci do sławy i ich powrót do muzyki. Następnie zespół wydał swoją trzecią płytę numer jeden, "Happiness Begins" (Republic Records), nagrodzoną platyną.

W ślad za sukcesem „Happiness Begins", Jonas Brothers zdobyli wiele nagród, w tym trzy statuetki w kategoriach „Top Duo/Group", „Top Radio Songs Artist" i „Top Radio Song" za singiel „Sucker" na gali Billboard Music Awards w 2020, MTV VMA w 2019 za „Best Pop Video" i „Best Duo/Group" na gali iHeart Music Awards w 2020 oraz dwie Teen Choice Awards, w tym prestiżową „Decade Award". Zdobyli także nominacje do American Music Awards, upragnioną nominację do Grammy i wiele innych. Jonas Brothers współpracowali z Marshmello przy utworze "Leave Before You Love Me", który przez sześć tygodni utrzymywał się w Top 10 na liście Top 40 radio i zgromadził miliony odsłon i odtworzeń.