Obserwuj w Google News

Dzień Ojca już 23 czerwca. Wybieramy Super Tatę Radia ZET

1 min. czytania
21.06.2024 15:30

Dzień Ojca w Radiu ZET będziemy świętować naprawdę wyjątkowo. Wszystko za sprawą naszego konkursu na Instagramie. Dlaczego Twój Tata jest najlepszym tatą na świecie? Odpowiedz na to pytanie na naszym Instagramie. 23 czerwca najlepsze komentarze nagrodzimy gadżetami, a nagrodą główną będzie wielki baner Super Taty Radia ZET, który codziennie będą mogły oglądać tysiące Polaków.

Super Tata Radia ZET
fot. Radio ZET

Super Tata Radia ZET

Już 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Chcesz sprawić, żeby Twój tata zapamiętał ten dzień na zawsze? Weź udział w naszym konkursie, w którym wybieramy Super Tatę Radia ZET.

Twoim zadaniem jest odpowiedzieć na pytanie: dlaczego Twój Tata jest najlepszym tatą na świecie? Swoją odpowiedź napisz w komentarzu pod poniższym postem na Instagramie Radia ZET. 

Najlepsze komentarze nagrodzimy zestawem gadżetów, a nagrodą główną będzie baner z Super Tatą Radia ZET, który stanie w miejscu, gdzie zwycięski tata najczęściej podróżuje, np. w drodze do domu czy pracy. Zgłoszenia zbieramy do soboty, 22 czerwca do godz. 10:00. Może to właśnie Twój tata pojawi się na tym wielkim banerze.

Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie poniżej.

Redakcja poleca